Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan működik a vízszolgáltat...

Hogyan működik a vízszolgáltatás fizetése diktálással?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt hónapban vásároltam házat a férjemmel, a napokban pedig átírattam a nevemre a vízszolgáltatást. Mikor megkaptam a szerződést, azt mondták, hogy kb 1-2 hónap múlva kapom az első számlám. A diktálást választottam.

Az lenne a kérdésem, hogy akkor most diktálnom kellene vagy meg kell várnom a számlát, amit küldenek? Nem tudom, hogy mikor van diktálási időszak, erről nem kaptam még információt.

Hogyan működik ez?



2020. nov. 3. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
havonta bediktálod, és évente egszer kimemnenk leolvasni az órát hogy egyezik-e azzal amit bediktáltál
2020. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a nevedre íráskor leadtad a vízóra állást?mert annak jelentősége lesz később, főleg akkor, ha nem írta alá az óraállást az eladó(átadás-átvételi jkv)

Írd be a gúgliba a településed vízszolgáltatójának nevét, és ott mindenre kapsz pontos választ

2020. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen, közösen lemértük a ház átvételi napján és beírtuk a nyomtatványra, amit az átíráshoz töltöttünk ki. A mobilos applikációban ezt mutatja is, utolsó rögzített mérésként. Csak azt nem tudom pontosan, hogy mikor kellene diktálnom, ami azóta használódott, mert azt nem mutatja az alkalmazás, mint ol. az Eon-nál, mert ott ki van írva, hogy diktálási időszak van, vagy hogy nincs.
2020. nov. 4. 05:18
 4/6 A kérdező kommentje:
*pl. az Eon-nál
2020. nov. 4. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük
2020. nov. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hivd fel oket, de a szerzodesen is rajta kellene legyen hogy mikor van a diktalas.

ebben az idoszakban felhivod oket, es bemondod az oraallast

2020. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!