Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tulfizetesnel hogyan lehet...

Tulfizetesnel hogyan lehet visszaigenyelni az összeget?

Figyelt kérdés
51000 forintrol van szo es ez most nagyon jol jönne. Van mef ilyen lehetőség vagy inkabb levonjak a szamlabol?
2020. nov. 4. 06:16
 1/7 anonim válasza:
80%
Nekunk februarban visszafizettek. Lehet, hogy a korona miatt meg most is ez lesz.
2020. nov. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel kellett venned veluk a kapcsolatot, vagy maguktol kuldtek? Uristen az annyira életmentő lenne. Nagyon labilis most a munkam de tudtam picit felretenni.. Igy ezzel megspekelve biztosan ellennek egy darabig ha minden kotel szakad.
2020. nov. 4. 06:30
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Amikor szerződést kötöttél lehetett választani, hogy jóváírják vagy visszautalják. Utóbbi esetben nem kell csinálnod semmit, majd hozza a postás vagy utalják a számládra, attól függ mit jelöltél be. Legalábbis legutóbb amikor valamire kötöttem így volt.
2020. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Fel kell venni a kapcsolatot, lehet kérni a visszautalást.
2020. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor is ha a jovairast valasztottam? Nem gondoltan, hogy ennyi tulfizetesem lesz
2020. nov. 4. 09:48
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Hiv fel őket
2020. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sikerült! Igy is tudjak utalni :)

Köszönöm a válaszokat

2020. nov. 4. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!