Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ilyen klima fogyasztása...

Ilyen klima fogyasztása mennyi ha napi 4 órát megy?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ezt így nem lehet megmondani...

Elméletileg teljes kapacitáson 1,8kw/óra,tehát 7,2kw a 4 óra alatt...de ugye ilyen nincs,-csak elméletben.

2020. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a gép nagyon profi, de a fogyasztása nem négy órás üzem. Nálam az idén volt olyan időszak, amikor hét napon keresztül ment éjjel nappal(56 négyzetmétert hűtött, 11 négyzetméteres konyhával)


A kompresszor fogyasztása a lényeg+ a külső-belső fújóventillátorok(elenyésző) felvétele..


A kérdésedre, hogy négy órára mennyi a fogyasztás nem tudok válaszolni...én is kiváncsi voltam az enyémre, ezért megmértem a kompresszor áramfelvétlét, ebbő kiszámítható a fogyasztás.


Amúgy lehet kapni olyan fogyasztás-és ampermérőt, ami a pillanatnyi fogyasztás árát is megmutatja(hatezerért vettem konnektorba dughatót egy csepeli nagyáruházban az M0 közelében.

2020. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Csak tippelnék az enyémhez viszonytva 5 és 10 ezer közé per hó. De inkább a tizhez közelebb szerintem.
2020. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy dög nagy klíma, és sokat is fogyaszt.

Hűtésre még többet.

2020. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*fűtés akart lenni
2020. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A helyiség hőszükséglete, kwh-ban/a hőszivattyú hatásfoka az adott időben a kinti hőmérséklet függvényében
2020. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!