Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 16m²-es távfűtéses kis...

Egy 16m²-es távfűtéses kis garzon lakásnak 1 személyre kb mennyire jön ki a havi rezsi? (tapasztalt komoly válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a közös ktg adott, tehát azt kérdezd meg. Van e felújítási alap/közös törlesztés, van e vízóra, vagy átalányos, stb. De semmiképp se kéne, hogy havi 20nál több legyen a rezsi sztem, persze a tv / net csomag az rajtad áll.
2021. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősnek a 24 nm-es lakására 9 ezer közös költséget kértek.
2021. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Saccra havi 20-25 + fűtés, ami lehet havi átlag (átalány) 5 is, de lehet 15 is.

Attól függ van e költségmegosztó, milyenek a ház és amlakás adottságai, mennyire pazarolna többi lakó.

2021. febr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 39m2-re kijön 20-ból, bár konvektoros és a tv/net nincs benne. Egy feleakkora távfűtéses kecó csodálkoznék ha 20 felett lenne...
2021. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam egy ennél kicsit nagyobb albiban lakik,DE!

Mi csinálja a meleg vizet,mennyit főzöl,sütsz,milyen a tűzhely,mennyi idősek a háztartási gépek.

Maga a kecó mennyire szigetelt,neked milyen a hőigényed...stb.

Úgy azért könnyebb lenne belőni...

2021. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!