Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hollandia brutto 1800euro-s...

Hollandia brutto 1800euro-s fizetes mennyire számít élhetőnek?

Figyelt kérdés

A cég álja a lakhatást de fizetni kell érte csak kevesebbett nyílván mint egy sima albiért.


Kb 1600euro nettora jon ki, ebből mennyit lehet félretenni kb, ti mennyiből éltek?



Sajnos targoncásnak mennék ki meg logisztikai ügyintéző végzettségem van de akárhogy kerestem mindenhol ennyit adnak és 2 műszak általában, pedig azt olvastam ezzel könnyű elhelyezkedni, de gondolom a pénzt nem gondolták



2021. márc. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
10 éve dolgoztam kint akkor 1400-1500-akat vittem haza, és tudtam akkor félrerakni belőle, de azóta a lakhatás ott sem lett olcsóbb az árak is drágábbak, meg itthon is emelkedtek a fizetések. Nem hiszem hogy ez megéri. Ha persze kicsit ambiciózusabb vagy, tanulod a nyelvet és ezt csak arra szánod, hogy megvesd kint a lábad, arra oké.
2021. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Melyik varos? Nem tudom a valaszt de ez sokat szamit mindenhol.
2021. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyiért nem éri meg. Eléldegélsz belőle, de félrerakni nem fogsz tudni, csak ha kb mindent megvonsz magadtól.
2021. márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ilyenekre gondoltam:

[link]


[link]

2021. márc. 28. 09:23
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyébként nyelvtanulás lenne a fő cél mint ahogy az egyes irta de nem vegetálni szeretnék ha már kint vagyok fél évet, viszont csalodott vagyok mert ez nekem kevesnek tűnik, azert is kerdeztem rá nem-e csak en gondolom így.


Sajnos más szakmám nincs csak olyan amit most nem tudnék kint használni 🥲

2021. márc. 28. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért ilyen kevés mert közvetítős munka. Anno én is egy helyi munkaerő kölcsönzővel voltam, a kölcsönzőnek kifizettek 18 eurot óránként a cégek, nekem a kölcsönző meg kifizetett 11 eurot ebből. Nagy lehúzás ez.
2021. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Figy ez egy minimál bér itt.


VISZONT, ha a cég állja a lakhatást nem vészesen rossz. Közvetítő lehúz mert tudja hogy 1 év múlva nem náluk leszel így minden felmerülő költséget 1 év alatt kell belőled kiszedni.


Ha a munka nem nehéz én bevállalnám. Így a legkönnyebb külföldön elindulni. Ha magadra szedtél valami nyelvtudást meg összeszedtél pénzt mehetsz tovább és bérelhetsz szobát. Szakmás papírjaid intézd el mert a szakképzett munkaerő nyelvtudás nélkül is jobban fizet. Targoncás asszem 2500 körül van Maarssen (Utrecht) környékén.


Nekem a lakás egy ezres, 250 a kaja, még 250 rezsi. Szobák fele ennyiből jönnek szóval lehet min spórolni.

2021. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!