Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen split klímát vegyek?

Milyen split klímát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Életem első klíma berendezését szándékozom megvenni, mármint klímát már használtam sokáig 89 óta, csak ez lesz az első amit én veszek meg itthon Magyarországon.


Abban gondoltam tanácsot kérni, milyen split klímát javasoltok ha én olyan minőséget keresek mint a Toyota Corolla ha pl. autót akarnék venni, ami a megbízhatóság szintjén csúcsminőség de árban középkategória, (felszereltség és kényelem szempontjából is közép kategória volt mostanáig, de az utóbbi években kezd feljönni ami a felszereltséget illeti.)


Tehát számomra a legfontosabb tulajdonság a megbízhatóság, hosszútávú alkatrészellátottság, és lehetőség szerint könnyű vagy egyszerű az évenkénti tisztítás rajta.


Tehát van olyan márka vagy típus amit vagy amiket messziről kerülni kell ilyen vagy olyan okból, és van olyan típus amit elsőnek javasolnak a szakemberek ha kikérik a véleményüket? (persze nem azokról a szakikról beszélek akik azért javasolnak egy típust, hogy utána 6 havonta fogom látni őt mindenféle probléma miatt).


És mégegy kérdés: Az LG klímákat tanulmányoztam az LG weboldalán, és úgylátom, hogy a baci tisztítást ők UV fénnyel oldották meg. Ez mennyire új vagy bevált technológia? Kell ettől félni (hogy ki tudja hány hónap vagy év múlva fog befuccsolni és ennek javítására rámehet a havi kosztpénz is)



2021. jún. 28. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

én is kutatom a legjobbat...alkatrész minek?

Csendes legyen, és hűtsön, ne romoljon el..


Szóvak Hitachi, Panasonic..

Ezek tíz év(120 hónap)garanciásak, gűtenek, és ha kell fűtenek is.


Mindjárt küldöm a megoldást..

2021. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
klimaszakaruhaz.hu
2021. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Midea, gree
2021. jún. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Daikin
2021. jún. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
A daikin egyre xarabb mostanában sajnos..
2021. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
A Daikin még mindig az egyik legjobb, piacvezető minőségi klímákat adja, nem tudom, honnan szeded, hogy egyre szarabbak.
2021. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Onnan hogy szerelem őket, meg javítom🤣
2021. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Mi is szereljük őket évek óta, és gyakorlatilag egy meghibásodás sincs köztük. Nekem is az van otthon, most már 5 éve.
2021. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Magasan a legjobb a Panasonic.

Ennél csak egy jobb van.

Egy másik Panasonic.

2021. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Lehet szereled őket, de én meg szerződött garanciális javításokat végzem, amit általában nem a telepítő végzi
2021. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!