Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi ennek a menete? Hol kell...

Xma kérdése:

Mi ennek a menete? Hol kell megcsinalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok most vettem nemreg egy nyaralot balatonon es szeretnem ha az ottani rezsi koltsegek a pesti cimemre legyenek elkuldve . Ugy hallottam online is meg lehet valahogy csinalni

2021. jún. 29. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A "levelezési címet" kell bejelentened a szolgáltatóknál.
2021. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Miért nem elektronikusan kéred a számlát?
2021. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell elektronikusan ? Be kell mennem a szolgaltatokhoz egyenként ? Elnézést kerek nem ertek hozza
2021. júl. 1. 07:07
 4/4 kovpet ***** válasza:

Szolgáltatótól függ, de nézd meg a díjnet-et (dijnet.hu), én a legtöbbet ott intézem. Az ELMÜ-vel pl nincsenek szerződésben, azt külön, az ő oldalukon kell, csak hogy ne legyen egyszerű... persze így is működik, csak jobb lenne egy helyen.

A befizetés meg csoportos beszedéssel megy, semmit nem kell csinálnom vele. Sárga csekket nem fizettem be már rég óta (minimum 10-15 éve, de inkább több).

2021. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!