Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM Next (áram) online szeretn...

MVM Next (áram) online szeretnék regisztrálni felhasználási helyet, két adatot kér, de hol találom meg őket?

Figyelt kérdés

Felhasználó azonositó: ezt talán megvan

Felhasználási hely azonositó: fogalmam sincs

Találtam pár számsort próbálkoztam, begépeltem több variációt, de mindre azt irja nem talál felhasználási helyet. Akinek sikerült az hogy csinálta, mit hol talált meg a villanyszámlán vagy a szerződésen?



2021. okt. 3. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az Elműnél volt fiókom. Ott jelentettem be az óraállást.

Az Elmű-s bejelentkezéssel simán be tudtam lépni az MVM-hez.

2021. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt az a baj.
2021. okt. 3. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Elműs:

file:///C:/Users/x/AppData/Local/Temp/Szamla%20magyarazo%20-%20ELMU-EMASZ%20Energiaszolgaltato%20Zrt.pdf

2021. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elnézést, elrontottam.

[link]

Alul van pdf-ben számlamagyarázó. Azt nyisd meg.

2021. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is most kerültem át az MVM-hez,de az ELMÜ-s adataimmal nem tudtam diktálni, az egyetlen élő (nem robot) kapcsolatú ügyfélszolgálatost a hibabejelentésnél találtam, de ő nem tudott választ adni a problémámra. Emailt írtam az új szolgáltatónak immár több, mint egy hete,de nem kaptam választ.
2021. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szuper, nekem okt 15-ig kellene beadnom igénybejelentőt mérőhely áthelyezésre, mert utána a már még újabb szekrényt kérik...
2021. okt. 13. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor marad a személyes jelenlét a hozzád legközelebbi irodában.
2021. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Időpontot kell foglalni, de a telefont se veszik fel.
2021. okt. 16. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!