Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A Díjnet miért nem ad semmi...

A Díjnet miért nem ad semmi azonosítót az egyes befizetések mellé, hogy össze lehessen kötni a banki tranzakciókkal a számlákat?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem, hogy egy olyan számlát is be akarnak hajtani, amit már befizettem egyszer. Minden hónapban egyszerre szoktam befizetni az összes számlámat Díjneten. Ma feltűnt, hogy az egyik számlám, ami mindig 6400 Ft körül van, 12e lett. Kiderült, hogy azért, mert úgy vették, mintha a múlt havit nem fizettem volna be. Gondoltam, megnézem a netbankban a számlatörténetet, de nehéz azonosítani, mert a Díjnet semmi használható azonosítót nem tesz hozzá a terhelésekhez. Hogy lehet akkor így bizonyítani, hogy már befizettem azt, amit most megint kérnek?

2021. okt. 18. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!