Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fizettek az internet...

Mennyit fizettek az internet + tv csomagért? A vodafone 6190 Ft-t kínál egy ilyen csomagot, de nem tudom, hogy ez sok vagy sem.

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 20:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1000/1000 net van benne akkor nagyon jó. Egyéb esetben drága.
2021. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
500-as net van benne
2021. okt. 21. 21:07
 3/23 anonim ***** válasza:
digi vagy flip a többi drága , de ha nincs más akkor jó az úgy
2021. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne szerződj velük. Most hagytam ott őket. Szar az internet, nem lehet felhívni telefonon az ügyfélszolgálatot. Az üzletben meg kő bunkók voltak.
2021. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
digi +1, flip nálunk pl nincs is, pedig megyeszékhely
2021. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5: Nálunk meg Digi nincs, pedig Bp. belváros.
2021. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Mi náluk vagyunk, az üzletben segítőkészek voltak, bár nem tudott többet segíteni a csaj, mint amit online intézhettem volna, és egyszer elsőre, egyszer másodjára sikerült telefonon elérnem az ügyfélszolgálatot, ahol gördülékenyen megoldottuk a problémámat. Az egyedüli, amivel nem voltam elégedett, hogy a bekötésre 3 hétre kaptam időpontot, de cserébe egy évvel később meg szinte azonnalra tudtak időpontot adni, szóval gondolom ez is hullâmzik.


(A díjcsomagban segíteni nem tudok, de gondoltam ellensúlyozom az egyik korábbi válaszadó negatív tapasztalatait.)

2021. okt. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Akkor én is "ellensúlyozom".

A DIGI-nél szükség sem volt elérni a vevőszolgálatot, mert hosszú évek óta kifogástalanul működik, ráadásul üvegkábelen jön a jel.

2021. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Kezdjük ott, hogy nálatok milyen szolgáltatótan van kiépített rendszere? Hol laksz?
2021. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A net gyorsasága nem a letöltési sebességétől függ, hanem az elérési időtől, az meg technológia kérdése. Az üvegszál a nyerő, a réz rendszerek valamivel lassabbak és érzékenyebbek, beázás, hőmérséklet, erősítő kell hozzá, macerásabb. Árban a FLIP a legolcsóbb, viszont IPTV rendszer van, tv kell dekódert bérelni(leget Docsis és optikai is) , a Voda/upc van analóg adás és van set-top box is(lehet optikai, de inkább Docsis a jellemző), a digi nyomja analógba és digitálisan is a tv-t, nem kell set top box, és nagyrészt Optikával dolgoznak, bár még van néhol Docsis hálózatuk amit más szolgáltatótól vettek át.

A régi ADSL rendszer felejtős, azt kerüld el messziről!!!

2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!