Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy fogyasztok kevesebb...

Hogy fogyasztok kevesebb vizet?Ha teleengedem a kádat és beleülök,vagy ha lezuhanyzok 15 perc alatt?

Figyelt kérdés
Nekem egy zuhanyzás 15 perc.Nem lenne jobb,ha inkább kádba engedném a vizet és úgy fürödnék?20/F

2021. dec. 27. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Ha zuhanyzunk kevesebb vizet fogyasztunk
Ha kádba eresztjük,akkor kevesebb
Mindegy,ugyanannyit fogyasztunk így is úgyis
29 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Akárhogy sietek,15 percnél elöbb nem végzek a zuhanyzással.Ha hajat is mosok,elmegy vele 20 perc is.
2021. dec. 27. 13:10
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Amikor zuhanyzol, dugd be a kád dugóját. Negyed órás zuhany szerintem megtölt egy kádat.
2021. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
21%

Ez attól is függ, mekkora a kád.

Ha teleengeded a kádat és úgy fürdesz, utána is mindenképp ajánlatos lezuhanyozni, mert attól nem igazán leszel tiszta, ha csak beülsz a kádba és a "levedben" ázol. Így meg már több vizet használsz, mint egy sima zuhanyzással.

Úgyhogy szerintem jobb, ha maradsz az eddiginél.

2021. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
szerintem kevesebb mint negyed óra alatt telik meg a kád vízzel. szóval valószínűleg kevesebb vizet fogyasztasz ha fürdesz, nem zuhanyzol. más kérdés hogy én pl. úgy érzem, le kell mosnom magam fürdés után, mert "koszos" vagyok.. nem tudom megfogalmazni, de fura érzésem van mikor kiszállok a vízből
2021. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
88%
Tanulj meg gyorsabban zuhanyozni és akkor egyértelműen kevesebb vizet fogsz használni. Amúgy sem kell zuhanyzáshoz 15 percen keresztül folyatni a vizet folytonosan.
2021. dec. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nem is kis méretű kád 7 perc alatt telik meg vízzel. Ha átváltom zuhanyrózsára akkor nyilván a zuhanynak nagyobb az ellenállása mint egy perlátornak, de akkor is bőven 15 percen belül lenne a kád tele. De ezt ki kell próbálnod. Ahogy már korábban ajánlotta az első válaszoló, a zuhanyozáskor dugd be a dugót és teszteld le. Amúgy a zuhanyzással én személy szerint 5 perc alatt megvagyok. Csak akkor ülök bele, ha átfagytam valahol, és egy kád meleg vízben akarnék kiolvadni.
2021. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért kell a víznek folyamatosan folyni ? Én mindig elzárom amikor szappanozom magam. Nem a termálban vagyok.Igaz,ott is csak pocsékolás .
2021. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én borotválkozásnál is folyasztom a vizet meg fogmosásnál is.Csak akkor zárom el,ha már kész vagyok.
2021. dec. 27. 13:36
 9/18 anonim válasza:
29%
Én zuhanyzásnál nem zárom el a vizet, ilyet még nem is hallottam xD viszont borotvàlkozásnál és fogmosásnál tényleg felesleges hogy folyamatosan engedd a vizet a semmibe.
2021. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

#8

Minek? Minek pazarlod a vizet?

2021. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!