Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem lesz gond,ha január 5-ig...

Nem lesz gond,ha január 5-ig kellett volna befizetnem a csekkeket,de még nem fizettem be?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy hogy egész nap itthon vagyok.Vásárolni eljárok,ma megyek fodrászhoz is de a postára már nem jutok el.Fél négyig van csak nyitva.Ha pénteken befizetem az még jó?

2022. jan. 12. 11:42
A kérdező szavazást indított:
Nem gond ha 1 hetes csúszással fizetjük be a csekket
Jobb időben befizetni a csekket,határidőig
Nem szoktam csekket befizetni
18 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azért is nem fizettem még be mert dolgozni is járok azért,azokon a napokon nem tudom befizetni,szabadnapomon itthon vagyok,internetezek,elmegy vele egy csomó idő.
2022. jan. 12. 11:44
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem intézed online? Mi pont ezért váltottunk utalásra, mert így ha úgy jön ki a lépés, akkor hajnali 2-kor is fizethetek, amikor nekem jó.
2022. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2 nem értek hozzá.Még a telefonszámlámat se tudom online befizetni.Személyesen rendezem,az újságosnál.
2022. jan. 12. 11:46
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy baj nem lesz, max késedelmi kamatot számolnak fel a következőn. De van a csekken egy QR kód. Letöltöd az iCsekk alkalmazást, beolvasod vele a kódot, online fizetsz kártyával, amint kiírta hogy sikeres, kettétéped a csekket (a bizonylatot e-mailben kapod meg).
2022. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szedd össze magad, és tanuld meg! Ennyire nem lehet visszamaradottnak lenni. És legközelebb leírhatnád, hogy mégis milyen számláról van szó, mert van olyan, amelyiknél 2 hónapot is csúszhatsz, meg olyan is, aminél nem.
2022. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nehéz munkanapon intézned, akkor jobb lenne csoportos beszedési megbízásra váltanod. Egyszer kell nekigyürkőznöd, és elintézned. A telefonos ügyfélszolgálatok segítenek.

Ha késel a befizetéssel, akkor késedelmi kamatot számolnak fel. Ezzel nincs gond, pár hónappal később pár forinttal többet fogsz fizetni, mint amit egyébként fizetnél.

2022. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Gázos csekk - bankváltás miatti idiótaság - elmaradt. Egy hónap múlva kaptam a fenyegető leveleket a kikapcsolásból és akkor a kamatot vertek rá, hogy még.

Ne legyél lusta!

Fodrász előtt el tudod intézni.

2022. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Aha. fodrászra van pénzed, de a csekkek befizetésre nincs?
2022. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
a fodrászhoz eljut, a postára meg nem????
2022. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9, ráadásul dupla regről.. :-D
2022. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!