Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az áramfejlesztőről?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1 fázisú 16 amper hálózati áramom van egy madáretetőben, közel milliós tétel lenne megcsinálni egy hálózat bővítést...


Ilyen generátor vásárlásában gondolkodom:


[link]


Külön áramkört csinálnék amire számítógépet, tv-t, világítást illetve fali ptc-s fűtést kötnék...

Illetve ha kevés lenne a 16 amper hálózati áram (mondjuk mosnék is meg menne a mosogatógép is egyszerre) akkor a 2. eszközt az aggregátorról hajtanám...


A leírás alapján lepiplja a mostani elektromos rendszerem, de érdekelnének a vélemények, esetleg tapasztalatok ezzel az áramfejlesztővel kapcsolatban.


Milyen üzemeltetési költségei vannak az üzemanyagon kívül?



2022. febr. 18. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs tapasztalatom vele, de bikának néz ki, 8,5 kw az nem játék, mindenre elég kéne legyen. De ez nem egy profi gép, 99 ezer forintért ilyen erős gép feltűnően olcsó. Alkalmi használatra jó ez, rendszeres nyüstölést szerintem nem bírná. És a másik, hogy rengeteg benzint bezabál szerintem. Ha tényleg leterheled rendesen, hordóban hordhatod majd a benzint vele. 5 kilowat felett én már egy diesel motoros, profi gépet néznék, akár használtan is, ami takarékos, és akár napokig is elketyeg zokszó nélkül.
2022. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez kamu hirdetès.èn most vettem egy loncin 8000 generàtort fèlmilliò volt ha àtszàmolom euròba.

Ès 87 kg 25 literes a tankja.

Ennek a generàtornak 90 100 kg sùlyùnak kell hogy legyen legalàbb


6kw ott tud tartòsan az enyèm



3 litert eszik 4500 wattnàl.

2022. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2022. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van egy einhell àramfejlesztőm is.


Az ilyen: [link]

2022. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2600 wattott tud tartòsan.
2022. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!