Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ilyen helyzetbe mit tudok tenni?

Ilyen helyzetbe mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tv és internetszolgáltatónak tartozom az áprilisi és májusi számlával. Áprilisban nem tudtam kifizetni, mert elhunyt édesapám és egyedüli gyerekként, rokonok nélkül kellett megoldanom a temetését. Május 5én munkahelyi baleset volt, combcsonttörésem van. Tudom nem kifogások ezek, alig maradt a hónapban is a következő fizetésig pénzem, most nem tudok kiadni 20ezret.

Hívtam a szolgáltatót azt mondták megértik, de sem haladékot és részletfizetést se tudnak adni. Azt mondták nincs rá garancia hogy nem fogják kikapcsolni a szolgáltatást. Most mit tudok tenni?

Június 10én már tudnám rendezni a tartozást.


2022. máj. 19. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz semmit, ha ki akarják kapcsolni ki is fogják. Csak az az egy szolgáltató van? Mert új ügyfélként mindenféle kedvezmények vannak, lehet, hogy még jól is jársz.
2022. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudok tenni?

HIR-SAT 2000 Kft a szolgáltató neve, gondolom ha kikapcsolják másik szolgáltatónak nem tudnék ügyfele lenni

2022. máj. 19. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
#2: Miért nem? Ezek nem bankok, nincs olyan, mint a BAR lista. Gondolom, bocs, ha tévedek.
2022. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Én nem gondolom hogy rohannának kikapcsolni.Természetesen azt nem mondhatják,hogy rá ér.Manapság amikor több szolgáltatóból lehet választani,nagyon is meg gondolják valakiről is lemondjanak.

Az én szolgáltatóm is többször felhívott,módosítsak,mert a meglévő már nem létezik. Ha nem,akkor majd keresek másik szolgáltatót.Azóta nem hívogatnak.

2022. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Jobbulást kívánok! Kórházban vagy?
2022. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Kikötik, kiegyenlíted a tartozást, aztán visszakötik.
2022. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó ötlet,hogy majd vissza kötik.Ez a bekötés már nem olyan bekötés lenne,ahol még nem volt ennek a szolgáltatónak bekötése,és még kedvezményt is adjon.Teljes árat kel fizetni érte .
2022. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudnál valakitől kölcsönözni (rokon, szomszédok, kollegák...)?
2022. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Írjál egy levelet (térivevényest), hogy csókolom, csak jún. 10-én fizetek, mert csokoládétorta. Ennek az adminisztrációja felfüggesztő hatású, és 30 napra felfüggeszti az ügyet. Majd megválaszolják, hogy nem baj, hogy torta, akkor is kell fizetni. Csak addigra már jún. 22. lesz, mire idáig ér az ügy.
2022. máj. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De persze ha van valós indokod, akkor azt írd!:) Pl. hogy méltányosságból kérsz 30 nap türelmet, mert akadályoztatva vagy baleset miatt, és küldd el a zárójelentésed.
2022. máj. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!