Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi a véleményetek a rezsicsökk...

Mi a véleményetek a rezsicsökkentésről?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Az hogy rendkivül káros, és hosszútávon nagyon negativak a hatásai.
2022. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Tudom, hogy a véleményem nem lesz népszerű, de szerintem baromság a rezsicsökkentés. Ahogy a mondás is tartja "Nincs ingyen ebéd" Valakinek meg kell fizetni a rezsicsökkentés árát, ez pedig az állam. Mivel az államnak a mi befizetett adónkból van pénze, így végső soron a rezsicsökkentést az adózók fizetik ki, és az a sok százezer tróger ingyenélő, aki nem fizet adót röhög a markába. (természetesen itt nem a nyugdíjasokra gondoltam)
2022. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 mindentudó99 ***** válasza:
30%
#1 Miért káros és mik a negatív hatások?
2022. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
káros mert ezt mondták , oroszok is buknak a szankciókkal az eu viszont nyer
2022. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
3 Az állam fizeti a rezsinek egy részét amit utána beszed adókban. Végeredményben semmivel se fizetünk kevesebbet. A legtöbb embert a közös dolgok használata pazarlásra ösztönöz. Hosszutávon erősen rontja a megujulo energia források metérülését. Pl Szigetelés, napelem, hútő, ablakcsere beruházásnak a megtérülése joval hosszabb. Röviden pazarlásra ösztönöz és a fejlesztéseket is lassitja. Mini kommunizmus... Az állam több nagyságrenddel hatékonyabban elkölthetné ezt a pénzt ami valoban kisseb számlát eredményezne a jövöben, de azok joval kevésbé lennének népszerüek.....
2022. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mindentudó99 ***** válasza:
24%
Egy lakasban élő akit körbefűtenek nyilván érdektelenebb. De aki 100- 150 m2 -ert fűt annak nagyon nem mindegy a fűtésszámla. És annyi plusz adót se szednek be rajta mint amennyivel több lenne a gázszámlája.
2022. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

"Egy lakasban élő akit körbefűtenek nyilván érdektelenebb. De aki 100- 150 m2 -ert fűt annak nagyon nem mindegy a fűtésszámla."


Ennek mi kőze a kérdéshez??


"És annyi plusz adót se szednek be rajta mint amennyivel több lenne a gázszámlája."


Szoval te is ugy képzeled hogy az államnak csak ugy van valahonnan pénze. Végülis ha kevés csak simán nyomtatnak még, és mindenki boldog.

2022. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal drágábban kapjuk az oroszoktól a gázt, mintha más beszerzési forrásból vennénk. Nem csökkentették a gáz árát, mert alacsonyabb áron is hozzá juthattunk volna. Szóval kamu.
2022. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mindentudó99 ***** válasza:
24%
#7 Fentebb leírtam hogy mi köze a kérdéshez. Hogy te nem érted arról nem tehetek. De leírom mégegyszer. Nagyon nem mindegy hogy 40 vagy 140 m2ert fűtesz. A szerint állsz a rezsicsökkentéshez. Nekem nem mindegy hogy 25 vagy 75 ezer lesz e a havi gáz általányom. Az 50 különbséget nem tudják rajtam úgy se beszedni. Es ezzel mindenki így van aki nagy házban lakik. Remélem így már felfogod
2022. jún. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
9 Ha értelmeznéd amit írtam rájönnél hogy pont azok fognak a legnagyobbat bukni akiknek magas a számlájuk...
2022. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!