Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 65 colos LG okos TV...

Egy 65 colos LG okos TV mennyit fogaszt ha napi 14 órán át megy folyamatosan?

Figyelt kérdés
Augusztusba költözök panelba, fent emlitett okos tv-n egész nap youtube vagy spotify szól amíg dolgozok otthon, azonban kezdek félni hogy a rezsi így vajon drágább lesz e mint maga az albérlet 😬
2022. júl. 20. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Rá van írva a hátuljára.

Tudod, amelyik fele a fal felé van.

Na azt kell beszoroznod 14-el.

2022. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
1# 👍
2022. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy jah, amit az #1 ír.

Egyébként meg nem állandó a fogyasztása egy LED-es tv-ne mint pl. egy hősugárzónak.

Van egy maximum érték amit fel tud venni, de annál kevesebbet is fogyaszthat ha éppen alacsonyabb fényerőn dolgozik a háttérvilágítás.


Ez az egész rezsi mizéria nem az ilyen jelentéktelen fogyasztású LCD LED tévéken fog múlni.

Hanem az olyan háztartásokon mint pl. a miénk, ahol mosogatógép, mosógép, 5kW klíma, 3,5kW sütő, 5kW főzőlap, 3 fagyasztószekrény, 2 gamer PC 1kW kb. fogyasztással, és még legalább 6-8kW egyéb.

24 ezer a villanyszámlánk, szóval mi leszünk azok akik keményen megszopják majd a "túlfogyasztást".

2022. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Az a kisebbik baj, hogy sokat fogyaszt, de a TV a legkárosabb dolog, amit az ember feltalált. Teljesen elbutítja a nézőjét, viszont tökéletes eszköz az emberek manipulálására. Szóval a legjobban akkor tennéd, ha kidobnád.
2022. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az én LG-m 30 W/h-t fogyaszt, de régi..a nejemé a felét, de az csak négy éves.
2022. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos abszolút nem értek hozzá.

#4 ahogy említettem háttérzajnak megy, 2 home office munkám van, kell a zene hogy napi 12 órát túléljek 😀

De akkor kicsit megnyugodtam, ha ez annyira nem dobja meg a számlát, mert tényleg egész nap megy es nehezen bírnám ki a síri csendet

2022. júl. 20. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Játszd a zenét a telefonodról, arra is köthetsz jó hangszórókat.
2022. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A telefont már igy is napi 2x töltöm ha sokat használom 😔
2022. júl. 20. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha HOzol, miert nem a gépről nyomod a tenét, videót?


Egyébként 20-e ért vehetsz relatíve jó bluetoothos hangszórót, töredék fogyasztással.

2022. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézd át a TV-d menüjét, mert pl az én Samsungomnál van olyan lehetőség a beállításban, hogy kilehet kapcsolni a képernyőt. Spotify-t így szoktam hallgatni rajta. Ilyenkor meg max az elektronika fogyaszt valamit.
2022. júl. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!