Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Úgy látom, ezen íromány...

Úgy látom, ezen íromány alapján az a kis maradék, akik túllépik az átlagfogyasztást, kizárólag az én rokoni, ismerősi körömből kerülnek ki?

Figyelt kérdés
[link] Még eddig bárkit kérdeztem, mindenki jócskán túllépi. Ezek szerint csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek.
2022. júl. 24. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi panelban (távhős) 180 kWhnál megállunk, pedig home office van.

Eddig csak a szintén panelos/társasházas rokonaim és ismerőseim mondták, hogy beleférnek az átlaga.

Egy családi háznál fogalmam sincs, hogy lenne megoldható (napelem?)

De gondolom ez is volt a terv, hogy legyenek bőven, akiknél nem megoldható.

2022. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
6-os válaszoló vagyok.Nem mintha zavarna, a "lepontozás" csak nem értem...Tök normálisan válaszoltam.Mi nem tetszett annak aki lepontozott?Az, hogy az áramra viszonylag keveset fogunk ráfizetni ill. a gázra semmit...mhhhh, nem értem.Na mindegy :-)
2022. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Korábban a szomszédok csaknem kinevettek amiért feltettem a 2kW-os szélturbinát és a 38 db napelemet. Most bezzeg sír a szájuk. Valamint leálltam a gázról is, ha nem a hőszivattyús fűtő-hűtő klímák mennek (mondjuk hosszabb áramszünet esetén) akkor ott a téglakályha. A vízszámlát leszámítva a rezsim nulla.
2022. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt már azt írják, a háztartások több, mint fele átlépi.

[link]

2022. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!