Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Most akkor a rezsicsökkentésné...

Most akkor a rezsicsökkentésnél hogyan nézik azt a határértéket az idén?

Figyelt kérdés
Ha januártól haladja meg valaki a gáznál az 1729 köbmétert, a villanynál pedig a 2523 KWh-t, vagy mivel augusztust 1.-től lép életbe, akkortól?

2022. júl. 24. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus 1-től
2022. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Gusztitól, de nyugi. Ha nem égeted kályhában az áramot, nem fogja túllépni a fogyasztásod. Én is néztem valami 14 ezer forint fölött lesz drágább, nekem meg van vagy havi 3000-es számlám abból. A távhő része meg ugyanolyan olcsó lesz.
2022. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Már ezerszer leírták, hogy napra lebontva fogják nézni. Tehát adott hónap fogasztása lesz elszámolva.

Értsd: az a hülye, aki mostantól átalányban marad és nem megy át havi diktálásba.

2022. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
#3, hát szerintem meg az a hülye, aki nem átalányt fizet, hanem havonta diktál. (Valós fogyasztást, természetesen)
2022. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kialakuló helyzetben azt látom, hogy valóban le kell majd állnunk a havi diktalásról mert az átalány lesz célravezető a jövőben ahogy 3 is írja.
2022. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább diktálom,.és nem használom a gázkazánt.majd fűtök mással,.de ebbe a keretbe nem férek bele.
2022. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!