Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Feltöltőkódosok/Előre fizetős...

Feltöltőkódosok/Előre fizetős mérőállomással rendelkezők! Ti sem kaptok hatósági áron energiát?

Figyelt kérdés

Villanyórát töltöttem fel, S a szokásos egység felét kaptam érte, azaz piaci áron számolt mennyiséget. Többen írták ki FBon is, h ugyanígy jártak. Illetve olyanok is, akik a gázórát töltötték fel.

Akkor most a feltöltőkódosoknak egyáltalán nem jár a csökkentett, hatósági ár?



2022. aug. 3. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A dupla ár még nagyon messze van a piacitól.

Mivel a gázpalack ára is megnőtt, szerintem ez az előre fizetős eléggé hasonló konstrukció egy gázpalackhoz képest.

Mint mindenkinél már évek óta: Év végén lesz elszámolás és akkor kiderül mennyi kedvezményre vagy jogosult, vagy mennyit kell még befizetned.

2022. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"Még befizetnem" biztosan nem kell (eleve csak annyi energiát kapok, amennyit előre kifizetek), de ahogy a hátralékot/tartozást tudták vonni a feltöltésekből, ugyanígy tudnák érvényesíteni, akár havi, akár éves lebontásában, a hatósági árakat is.
2022. aug. 3. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A feltöltősnek az a lényege, hogy a szolgáltató nem szeretne neked hitelezni, mert lehet nem fizeted ki.

Nem szeretne neked kedvezményt se előre adni.

Megjegyzem ad, hisz a piaci ár 5-10 szeres, nem duplája.

2022. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy lesz kompenzáció év végén.
2022. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most találtam ezt a cikket, mások is morognak.


[link]

2022. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!