Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázóra diktálása az MVM...

Gázóra diktálása az MVM oldalán, alkalmazáson nem akar működni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ma van a határideje a villany és gázóra állásának bediktálásra és mi is szeretnénk élni ezzel a lehetőséggel. Az eddigi átalánydíj szerint a gázfogyasztás 197 m3/hó, legutóbb január 21-én volt leolvasás, akkor 15297 m3-t mutatott az óra, most jelen pillanatban 16411 m3-t. Az MVM next mobilalkalmazásában online próbálnám a havi mérőállást rögzíteni, de amikor megadom a 16411-et, akkor azt írja, hogy "A rögzített érték túl nagy. Biztos, hogy elküldi?"

Telefonon elérni őket esélytelen. Mit javasoltok? Nem igazán merem így elküldeni...Előre is köszönöm a válaszokat!



#rezsi #gázóra #gázszámla #rezsidíj #gázóra bediktálása
2022. aug. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan küldd el, valószínűleg csak elfelejtették kivenni az automatikus figyelmeztetést, amit a havi diktálásokhoz tettek a programba.
2022. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is ennyi a mérő állássod. Baj nem lehet. Csak rákérdez a rendszer autómatán, nem e tévesztettél valamit. Illetve ahogy fent írták.
2022. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másnak is voltak ilyen problémái, nyugodtan okézd le. Ha balhéznak - de szerintem nem fognak -, hivatkozhatsz a vacak rendszerükre.
2022. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Beküldtem végül.
2022. aug. 16. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is beküldtem 2-3 hete, mégis kijöttek leolvasni. Sok értelme így nem volt bediktálni.
2022. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!