Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hány fokig bírjátok a hideget?

Hány fokig bírjátok a hideget?

Figyelt kérdés
Nálunk most 18 fog van, és már eszembe jutott, hogy pulcsit kéne venni. De szerintem 15-16 fogban is ellennék, csak vennék egy második zoknit, és még egy felsőt. Aludni még majdnem túl meleg. Szóval minek kell ilyenkor fűteni? Egyik ismerős már befűtött, de rövidgatyában van otthon. Nem lenne jobb felöltözni?

#fűtés #rezsi #végre hideg van
2022. szept. 25. 18:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk 19 van, térdnadrág + póló. Ha lemegy 18-ig, akkor elkezdünk fűteni szerintem.

Pulcsiban, zokniban, nagykabátban nem ücsörögnék itthon, nem komfortos.

2022. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Én nem fűtök szeptemberben, de sokszor októberben sem.

Nem most. Évtizedek óta.

2022. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ügyes első, így kell spórolni. Nehogy már zoknit kelljen venni otthon.
2022. szept. 25. 18:58
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Sose néztem, de most pl még az ablak is nyitva van. Olyan 10 fok körül már be szoktam zárni, de télen kb csak az őrláng megy meg a számítógép fűt.
2022. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk 16 van bent jelenleg konstans több mint egy hete.


Felújítunk és kb egész nap nyitva minden ablak ajtó, hogy száradjon a vakolás padló festés..


Még pár nap és vége, valszeg fogunk már fűteni de amúgy nem vészes, 15ig elmegy.

2022. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem a spórolásról szólt, hanem arról, hogy mikor kezdünk fűteni. Speciel ismerősi körben így is ufónak néznek, hogy még nem fűtünk?! Nem, most is nyitva az ablak reggel óta, mert most még így jó.

De az, hogy te azt írod, hogy második zokni meg harmadik felső, azt nevetségesnek tartom. Ha fázós lennék, fűtenék. Nem vagyok fázós, így majd októberben kezdünk fűteni valószínűleg. Ennyi.

2022. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
itt van akinek csak 12 foga van
2022. szept. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mi baj a második zoknival? Pont annyira kényelmes mint egy zokni. Én nem vagyok fázós, és ki is tudom fizetni a fűtést, de sokan már 20 foknál sírnak, hogy hideg van a rövidnadrághoz, aztán megint sírnak, mikor meglátják a számlát.
2022. szept. 25. 19:18
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk 24,5 fok van, fűtés nélkül.

Ablak bukóra nyitva. 39 nm.

Február végén már nem fűtőttünk.

Ha kint 6 fok lesz, szerintem akkor fogjuk bekapcsolni a fűtést.

2022. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

FoG? Nem egyszer, hanem többször is leírva. Én ettől sírok, nem a hidegtől.

Egyébként 22 foK van fűtés nélkül.

2022. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!