Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mit tehetnék, hogy bekapcsoljá...

Mit tehetnék, hogy bekapcsolják végre a fűtést?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit megfáztam és olyan pára van, és hűvös, hogy úgy érzem nem kapok levegőt. Nem tudok elmenni venni semmilyen fűtési dolgot most, se autóm se semmi, de ha lenne se tudnék, mert eléggé köhögök, és nem részletezem. Mit csináljak?

2022. szept. 26. 00:55
1 2
 1/13 hosszúhajú ***** válasza:
75%
nálunk aláírásgyűjtés volt. ha lenne erőd azt tanácsolnám szólj a házban az illetékesnek, de szerintem sokan megteszik, nálunk be is indították, össze kell fogni, ha elegendő ember jelzi akkor be szokott indulni. figyeld a csengőt, hátha épp csengetnek hozzád, hogy aláírod-e.
2022. szept. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha úgy lenne én körbe járnék aláírni. Ezen ne múlna, de betegen nem lenne jó. Bár lehet megindulna az emberek többsége.
2022. szept. 26. 02:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja igen és szóltam épp tegnap, h jó lenne... fűtés.
2022. szept. 26. 02:38
 4/13 hosszúhajú ***** válasza:
86%

igen, ez is egy módja ha betegen körbejárod.

ahogy te szóltál, biztosan mások is szóltak. most már csak türelem!

2022. szept. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Felveszel egy maszkot és körbejárod a tömböt. Covidnál jó volt a maszk, akkor most is megfelel.
2022. szept. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Oltozz fel rendesen. Salat a nyakadba.

Emagon ha most rendelsz hosugarzot amit az emag forgalmaz akkor valszeg 1-2 napon belul ki is szallitjak.


Vagy kerj kolcson. Nm fogjak 1 ember miatt beinditani ha a tobbsegnek megfelel. Mire lezongorazod addig meggyogyulsu.

2022. szept. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Folotozom izzadok és nem száradok meg csak ázom a hideg vízben... Magyarul a saját izzadságomba... Nagyon párás a levegő és ugye kint is...
2022. szept. 26. 08:00
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

ha nem ismersz senkit

hívj taxit , és kérd meg a sofőrt vegyen neked egy hősugárzót.


a szomszéd gyereket is leküldheted.


remélem cigi gondod nincs,

jobbulást!

2022. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha paras akkor szelloztess egy nagyot. Amugy is betegen is ajanlott gyakrabban szelloztetni.

A para nem keletkezik csak ugy magatol. Bar most teny, hogy az eso miatt is lehet tobb para mindenhol.

2022. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Intézd el, hogy többen kérjétek meg a közös képviselőt, aki intézkedni köteles, ha sokan kérik.
2022. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!