Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Külföldre utazom egy hétre....

Külföldre utazom egy hétre. Bekapcsolva hagyjam a klímát?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány fokra állítsam?

2023. jan. 26. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
szerintem 16 fok tökéletes.
2023. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Lakás vagy ház?

Lakásnál felesleges.

2023. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges, szerintem többet fogyasztana, mint újra felfűteni, amikor hazaérsz.
2023. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mindentudó99 ***** válasza:
89%
Mondjuk most lehülést mond ha szétfagy valami az többe lesz mint az áramfogyasztás.
2023. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmiképp. Nem hiszem, hogy 12 fok alá megy a hőmérséklet.
2023. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát szerintem egy hét az nem oszt nem szoroz még akkor sem ha 30 fokot csinálsz minden nap.
2023. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan rajta hogy 8 ˚C heating (eleve nem gondolom hogy a lakásom 8fok alá tud csökkenni ennyi idő alatt), szóval valszeg az tényleg csak akkor kapcsol be, ha nagyon muszáj.
2023. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gabesz147 ***** válasza:
100%

Nálam klíma és gázkonvektor is van. A konvektorok

12°C-nál kapcsolnak be, ha szükséges. Ehhez igazítanám a klímát is.

(A klíma most csak készenléti üzemben van, nekem szimpatikusabb az egy konvektort használni.)

2023. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Klimatelepito ***** válasza:
100%
állítsd be a hőfokot valami viszonylag alacsony hőfokra igazából fagymentesítés céljából tehát akár 6-8 vagy 10 fokra is vissza veheted és a klíma saját magától ki fog kapcsolni ha magasabb hőfokra fűtötte fel a lakást. Vagy állítsd be időszakot amikor automatikusan bekapcsol minden nap egy kicsit pl hajnalban amikor fagy lehet. Viszont biztos hogy nem fog elfogyni semmid.Ha van növényre akkor azok is túlélik. De én a sírós klímát telepitem többnyire és az tulajdonosok telefonról tudják a világ végéről is kontrollálni a lakás hőmérsékletet, be vagy K kapcsolni a fűtést hűtést. Ha más kérdés is felmerül írj szívesen válaszolok mindenkinek.
2023. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szénfűtésű kazánt vagy kandallót is rakd meg rendesen, kutyáknak macskáknak egy hétre előre add oda az összes kaját, begyújtod a tüzet aztán elmehetsz. Több gondod nem lesz velük.. 😁😅
2023. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!