Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az MVM szokott-e e-mailben/SMS...

Az MVM szokott-e e-mailben/SMS-ben is értesítést küldeni, ha befizetendő (elektronikus) villanyszámlát állít ki, vagy ezt mindig csak a mobilos applikáción keresztül lehet nyomon követni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld mailt, ha e-számlát igényelsz. Ilyenkor minden számla csak így jön.
2023. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem küld. De legyél óvatos, és ne az emailben szereplő linkre kattins, sajnos sok a csaló email az MVM és a többi szolgáltatáó nevét felhasználva.


Mindig az applikációban vagy az online felületen indítsd el a fizetést.

2023. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beállítás kérdése, az applikációban betudod állítani, hogy e-mailben is értesítsen vagy csak az applikáción keresztül, vagy ne értesítsen semmilyen úton.
2023. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én csak PC-t használok.

Eleinte diktálás után jött az email--sikeres diktálás. Majd esedékesség előtt jött a számla. Aztán elmaradt a számla, csak a diktálást jelezte vissza. Végül semmi reakció nincs.

Amikor fizetni akarok, akkor nézem meg, van-e számlám és mennyi az annyi.

2023. febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az MVM "beallítasok" felületén csak a "push" értesítéseket lehet kipipálni. Nem ajánl fel olyat, hogy "külön e-mailben is értesít". Majd figyelni fogom az applikációt (és a webes felületet). Köszönöm a tanácsokat!
2023. márc. 1. 08:36
 6/8 anonim válasza:
Nekem nem is tudom de küldött emailben a számláról,de a fiókomban nincs semmilyen.És mvmtől jött email.érdekes
2023. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Idő közben megérkezett az első számlám is - e-mailben is kaptam értesítést. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2023. márc. 28. 10:26
 8/8 anonim válasza:
Én is megtaláltam az oldalukon elrejtve:D Szívesen
2023. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!