Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Áprilisi villanyszámla 20...

Áprilisi villanyszámla 20 ezer ft. Minden villanyos, kiveve a tűzhely ez reális vagy sok a panellakásban?

Figyelt kérdés
Kicsit sokallom. Van egy hűtő, egy fagyasztó (az kell az elkészített bébiételek miatt), van egy bojler is, plusz a fűtés. Most a hűtőt szeretném lecserélni egy kisebb újabbra. A bojlert még lejjebb húzni. Nektek mennyi a rezsitek?

2023. máj. 5. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, ha ebben a fűtés is benne van, még inkább kevés. Nekem családi házban bojler és fűtés nélkül volt 10-12 ezer a rezsidíj emelés előtt.
2023. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
kevés
2023. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Hat igen csak a hálószobát fűtjük, a fürdőben hősugárzó van
2023. máj. 5. 10:52
 4/9 anonim ***** válasza:

A mi panellakásunk átesett a panelprogramon. Területe 68 m2, minden villanyra megy, eléggé aktív konyhával. A tűzhelyen kívül van sütő, mikró, tv, internet, világítás, vasalás, porszívózás...

A múlt évi villanyszámlánk átlaga 7148 Ft/hónap. Az idei év is hasonló lesz. Távfűtéses lakás, ennek múlt évi átlagos díja 9829 Ft/hónap.

2023. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hősugárzód zabálja az áramot.
2023. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos panellakásban 5-6ezer körül van a havi villanyszámla.

(Nem is fér el benne semmi ami tudná zabálni az áramot.)

2023. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mitől ennyi nálatok?!

Nálunk egy teljesen gépesített nagy családi házban 11-12 ezer Ft körül van a havi villanyszámla, pedig egész nyáron még az úszómedence keringetőszivattyúja is használatban van.

2023. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Panellakásban bojler??
2023. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk egy kombinált hűtő, kombinált tűzhely (viszonylag sokat megy az elektromos sütő rész, heti többször sütök), éjszakai áramról működő bojler (kb 50 fokon), egy tv, egy asztali számítógép, mikró, mosógép van. A szokásos, lakásban használatos nagyobb fogyasztók közül csak mosogatógép nincs. A fűtés gázzal megy.

Így havi 7000 valamennyi az áram átalányunk.

Nem tudom, mennyit vihet el az elektromos fűtés. Gondolom most költöztél oda, vagy csak szeretnél, különben tudnád viszonyítani a téli számlákhoz. Nem áll rendelkezésre korábbi számla, vagy valamilyen fogyasztási adat?

2023. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!