Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gázfogyasztás? "rövid"

Gázfogyasztás? "rövid"

Figyelt kérdés
Mennyi a napi gázfogyasztásod,hány fok van bent,mekkora a ház,milyen a szigetelés,milyen a fűtés(konvektor,vagy cirkó),mennyi mostanában,s mennyi nagyon hidegben?

2013. dec. 26. 17:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kérem csak azok írjanak,akik gázzal fűtenek.

Még annyit,melegvíz,főzés benne van?

2013. dec. 26. 17:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásképpen de 1-2 naponta van ilyen kérdés abból gond nélkül vonhatnál átlagot, mindenhová írtak 5-en 6-an...
2013. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Osztom a 2 es válaszát.Ki vezet erről kimutatást otthon .

Mikor mennyi,időjárás függő .

2013. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom,de alig érkeztek rá válaszok,s éppen ház vásárlás előtt állok,s érdekel,hogy mire kell számítanom.
2013. dec. 26. 23:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak megbántani, de hogy kapcsolódik a kettő egymáshoz? Minden ház más és más más a fűtőberendezések állapota, más a gázfelhasználásuk, a házak is van ami jobban van ami rosszabban vagy ami egyáltalán nem szigetelt. Van ami 100 négyzetméteres 3,5 méteres belmagasságú van ami 2,6-os. Van ami felett tetőtér van fűtve van ami felett csak a sima tetőtér.


Szerintem abból, hogy elkérdezel 5 embert hogy neki hány négyzetméteres és az mennyi gázt jelent, még csak közelítőleg sem tudsz következtetést levonni a leendő házadra.....


Már az is sokat számít, hogy egy társasház esetén pl. van-e szomszéd és ha igen, az mennyire fűt. Fűt-e egyáltalán? Panelban szokás, hogy pár birka körbefűtteti magát, ő alig fizet, a szomszédok meg sokat...

2013. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Panelban szokás, hogy pár birka körbefűtteti magát,"


Ettől miért birka? Inkább élelmes. Ha a szomszédnál állandóan 28 fok van a lakásban, én is bolond lennék fűteni, mert akkor nálam fűtés nélkül is van 20 fok a lakásban, ami nekem untig elég. Akkor meg minek csináljak 23-25 fokot a lakásban, ha az már túl meleg nekem? Csak azért, hogy a szomszédnak kevesebb legyen a fűtésszámlája? Nem én vagyok az üdvhadsereg...

2013. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Inkább élelmes. "


Jaja, élelmes féreg, hívhatjuk így is ha jobban tetszik :)


Azért féreg, azért birka, mert a szomszéd nem 28 fokot csinál, amiből elszipkázza a másik, hanem 20-22 fokot akar csinálni amiből szipkáz a szomszéd. A kettő nem ugyanaz lássuk be.

És hogy miért patkány féreg? Azért mert a szomszéd nem a másik fűtetlen lakását akarja fűteni...


Vagy a lakásába is átmennél ellopni az arany nyakláncát mondván nehogymár vegyél magadnak, amikor elveheted a szomszédtól is?

2013. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát,látom nem akar senki legalább egy megközelítést írni.Na mindegy.Azért köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 27. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarat kérdése, de ennek van egy sokkal egyszerűbb módja: kérd el a szóba jöhető lakás gázszámláját! Annál pontosabb nem létezik.
2013. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Próbáld ki ezt : [link]

Itt be tudod álltani a megfelelő para métereket.

2014. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!