Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mostani árak szerint, e-on...

Mostani árak szerint, e-on gáz, e-on áram, és tettye forrás víz. Mennyi 1m3?

Figyelt kérdés

múlt hónapban gáz:265,7

víz:800

áram:56,85

ezekkel számoltunk a tulajjal. probáltam utánna nézni h reálisak-e ezek az árak, de nem értem egyik oldalon se :S



2014. jan. 21. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Figyelmedbe ajánlom ezt a honlapot: [link]
2014. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

áram: [link]

gáz: [link] (kiszámolásához: [link] )

víz: [link] (itt ki kell választani,hogy hol laksz mert nem egységes a díj)

2014. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jah és a gázhoz még a pluszok: [link]

Viszont lehet többet segítek ezzel a gáznál :decemberi számla szóval 20% csökkentést tartalmazza... (természetesen eon) alapdíj: 1040ft..6m3 fogyott ami 209MJ és ez 643ft,ha ezt osztom akkor 107ft 1m3 gáz (az alapdíjat nem számoltam bele mert az fix és mindig hozzá jön az elfogyasztott mennyiséghez)

A villanynál szintén eon nem bonyolítok mert a végösszeget amibe aztán minden egyéb díj is benne van szépen elosztottam az elfogyasztott mennyiséggel és 39,6ft/kw jött ki.

A vizet az első levelembe lévő oldalon meg tudod nézni és nem is lehet bonyolult

2014. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!