Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért nem enged regisztrálni...

Miért nem enged regisztrálni az Elmű oldala? Hogyan kell? Mérőállás bejelentés.

Figyelt kérdés

Mindig átírányit a 26 ker.elmű 26 kezdetű vevő azonosítóval regisztráljak.De a 26 kezdetűn szeretnék ott nem adja ki a regisztrációt .

És azt is megszeretném kérdezni ,hogy miért csak a hónap első 1 hetében lehet mérőállást bejelenteni?



2017. febr. 17. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első off..

A második meg azért ,hogy ne össze vissza amikor valakire éppen rájön akkor adja le. Azért van behatárolva mert ha mindig úgy adod le akkor lesz szépen rendesen egy hónap számlázva. Mi eonosok vagyunk és hónap utolsó hetébe lehet leadni.Van viszont amikor a 7 napból mondjuk 2 nap már kövi hónap, én naív gondoltam ha már úgy van bejelölve a leadások akkor jó az úgy is,ha utolsó napon ami már kövi hónap eleje akkor adom le. Hát aztán felvilágosítottak az ügyfélszolgálaton amikor felhívtam őket reklamálni,hogy hiába úgy jelöli a rendszer ,csak azt az időt nézzem ami az aktuális hónap, hiába lóg át kövi hónapra :D

2017. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat mi most költöztünk saját lakásba eddig albérletben éltünk ahol a tulaj fizette az is álltalány volt.De azért jó lett volna mikor átírattuk a nevünkre akkor szólnak az Elműbe ,hogy mettől meddig lehet bejelenteni. :/ .
2017. febr. 17. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon próbálsz regisztrálni?

Mert ez az Elmű oldala - a régi nem működik (azt hiszem, tavaly jan.1-től ez, mert összevonták őket)


[link]

2017. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezen az oldalon próbáltam sikertelenül.
2017. febr. 17. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, segíteni fognak.
2017. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!