Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 4 szobás panellakásnak...

Virágnagy1 kérdése:

Egy 4 szobás panellakásnak mennyi télen a gázszámlája?

Figyelt kérdés
Nyílászárók újjak, azt nem tudom, hogy kívülről kapott-e szigetelést. Akár átalánydíjas, vagy havi bediktálós, mind a kettő variáció érekel.
2017. márc. 7. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A külső szigetelés számít csak igazán.
2017. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen fűtés van?
2017. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A panelekben gázt csak főzésre használsz, szóval az nem sok, néhány ezer forint. Attól függ mennyit használod.
2017. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Utolsó ez nem igaz! Gazcirkós panelről nem hallottál?
2017. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a 80-as években épült ez a panel. Régen távfűtés volt, de levált róla mindenki. Most egyedi fűtés van a lakásokban, kinél villany kinél gáz. Ebben a lakásban gázcirkó van, ahogy az utolsó kommentelő írja.
2017. márc. 9. 01:06
 6/16 anonim ***** válasza:

# 5/5


Ez nagyon nem tipikus :)

Meg tudod mondani hol van ez a ház? Azért érdekel, mert ezt az egyedi fűtés kialakítást ne igazán engedték panelokban, szóval megnézném magamnak, hogyan sikerült ezt kivitelezni...

2017. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igazat kell adjak a 5 hozzászólónak, ilyet még én sem láttam, hogy egyedi fűtése lett volna a lakásnak egy panelban, ezt max a tetőszinten lehetne kivitelezni,mert a panelokban ügye nincs kémény amibe bele lehetne kötni a füstcsövet.

Olyat már láttam ami házközponti fűtéses volt és ott a legfelső emeleten alakítottak ki egy kazánházat (3 kazán volt), és a régi távfűtéses rendszert használták.

2017. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Jól írja a kérdező.. Ahol megszűnt a távfűtés mindenki olyan fűtést alakított ki amilyet akart vagy tudott! Van ahol infrapanel fűtés van ahol meg gázcirkó.. Pl:Mezőhegyesen vannak ilyen panelek.... az igaz hogy nem egyszerű a kivitelezése engedélyek kellenek meg egy kis utána járással jár a dolog...
2017. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászóló, jól írja, és még a várost is eltalálta. Mezőhegyesre költözünk, és ezért lennék kiváncsi, hogy mekkora fűtésszámlára számíthatok. ????
2017. márc. 10. 14:28
 10/16 anonim válasza:
Kérdező ez most nem mondod? :-D Én is most fogok oda költözni még ilyet :-) távhős panelból megyünk oda lakni ezért fogalmam nincs mennyi lesz kb a gázszámla...Mi 47nm-es lakásba megyünk ott gazcirko fűtés van.. gondolom akkor nálatok is!? Ez még nekem is új, de a távhőtől minden jobb szerintem...
2017. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!