Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs 125 50es papírral?

Aprilia Rs 125 50es papírral?

Figyelt kérdés
Most vettem és 50esként szeretném használni. Szerintetek a rendőr észrevenné hogy nem 50es? biztositas adas veteli minden lenne.

2017. márc. 26. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
nem, mivel a sünök hülyék így használhatod bátran biztosítás és sisak sem szükséges
2017. márc. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb milliószor le van írva itt az oldalon, hogy mi a veszélye ennek. Ráadásul nemsokara rendszam féleséget kapnak a segédmotorok is, ott meg megint valószínű a bukta. Nemhiába adják az ilyen motorokat mélyen ár alatt mostanában, próbálnak megszabadulni tőlük.
2017. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csiß válasza:

"Ráadásul nemsokara rendszam féleséget kapnak a segédmotorok is"


Erre azért ne fogadj.Évek óta ezzel riogatják a népet.

2017. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Biztos, hogy nem fogják észrevenni!

A rend mogorva őreit különleges tanfolyamokon képzik azokra az esetekre, amikor ilyen motorokkal találkoznak. Speciálisan kifejlesztik bennük azt a készséget, hogy semmilyen módon ne vegyék észre, ha egy 50 köbcentisnek "kinéző" berregőben, egy több mint kétszer nagyobb űrtartalmú motorblokk üzemel.

Használd csak nyugodtan, az adásvételi minden atrocitástól megóv! ;)

2017. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zzzoli ***** válasza:

Használhatod, sokan használják még most is, de egyszer az hogy tényleg rizikós minden szempontból, egy beleset, vagy egyszerűen csak megállítanak és hasonló fiatalok mint Te, bukta van jól megb*sznak, másrészt nem tudsz egy nyugodtat motorozni, mert mindig azt fogod figyelni hogy a következő kanyar után nincs-e rendőr.

Nekem volt egy 125 ös robogóm, két fiatal rendőr megállít majd megkérdezik hányas a robogó, én meg mondom hogy 50, erre a másik meg mondja hogy 125!

Nem lett ügy, el is adtam azonnal.

2017. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Motort venni van lóvé, jogsira meg nincs? Kemény vagy!
2017. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!