Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Elműnél hogy léphetek "diktáló...

Elműnél hogy léphetek "diktálós" elszámolásba?

Figyelt kérdés
Az albérletemben eddig részszámlákat kaptunk de jobb lenne ha havonta diktálhatnánk az óraállást és az alapján fizetnénk. Beregisztráltunk az online felületre, be is diktáltuk az aktuális állást, meg is kaptuk a számlát. A következő hónapra azonban ismét küldtek egy becsült számlát, meg sem várták a diktálás időszakát.

2017. márc. 31. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy ügyfélszolgálati irodában kell kérni hogy havi díjról diktálósra akarsz váltani. Vagy lemaradtál a diktálási időszakról és becsült fogyasztást számláztak. A diktálási időszak területenként változó de a számlán szerepelnie kell hogy mettől meddig diktálhatsz.
2017. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Telefonon is kérheted a számlázás megváltoztatását.
2017. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

-> kovpet


És melyik telefonszámon? Köszi!

2017. ápr. 1. 15:20
 4/4 kovpet ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat számán, fejből nem tudom, de rajta van minden számlán meg a weblapjukon is.
2017. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!