Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Eon. Ha voltam egyszer számlaf...

Eon. Ha voltam egyszer számlafizető egy adott címen, később lehetek mégegyszer ha visszaköltözöm vagy nem? Beleköthetnek abba, hogy itt már egyszer volt a nevemen eon szerződés?

Figyelt kérdés

#áram #E.ON #fogyasztóváltozás
2017. ápr. 14. 18:27
 1/3 hellsing71 ***** válasza:

Hogy merült fel, hogy esetleg nem lehet?


Ilyet csak akkor tudok elképzelni, ha tartozást hagytál hátra, amit nem rendeztél. De ha volt is, és kifizetted, szerintem akkor sem tehetnek tiltólistára.


Esetleg még az előfordulhat, hogy nem vehetsz igénybe valamilyen kedvezményt, ami csak új ügyfeleknek jár, de ennek is szokott lenni elévülési ideje.

2017. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anno itt laktam az öcsémmel akkor a nevemen volt a számla elköltöztem, de ami fennmaradt azt nem fizettem már ki. Most az öcsém külföldre költözik én pedig ide költözöm ezért szeretném átiratni, de nem tudom, hogy esetleg a régi miatt nem e kötnek bele.
2017. ápr. 14. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvántartott adósság van a neveden a cég felé, akkor nem kötnek veled szerződést addig, míg a tartozást ki nem egyenlíted.
2017. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!