Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti bekapcsoltátok a fűtést?

Ti bekapcsoltátok a fűtést?

Figyelt kérdés

bekapcsoltam a fűtést, mert fázom és a párommal összevesztünk hogy bolond vagyok ... itt a május én meg bekapcsolom a fűtést

az időjárás jelentést néztem, max hőm 15C


2017. ápr. 22. 13:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nagyon szégyenlem magam, mert én még ki sem kapcsoltam szeptember óta...
2017. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Mindenki spórolni akar, ez természetes, csak valaki meg fázósabb.

Mi sem hagytuk abba a fűtést ősz óta, mikor azok a melegek voltak két hete, éjszaka akkor is hideg volt, úgyhogy csak mérsékeltük. Nem gondolom, hogy csak te kapcsoltad vissza a fűtést. Az összes kollegám ugyanúgy fűt. Főleg, ahol kisgyerekek is vannak.

Ne aggódj. Csak izgul a számla miatt. Neked van igazad.

2017. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én még júniusban is be szoktam, ha jön egy hidegebb hétvége.
2017. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De a párodnak nem tünt fel hogy attol mert majus lesz,-még hideg volt/van kint..??
2017. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha itthon vagyunk, akkor felvesszük a termosztátot, igen. Nem azért dolgozok, hogy fagyoskodjunk.
2017. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
amikor kijött a jó idő gazdaságos 18 fokra volt állítva,be se kapcsolt napokig. Most amikor jött a lehűlés 19,5 fokra állítottam. Ma végre nagyon szép idő van kint felénk és reggel óta be se kapcsolt a fűtés. Ha ez marad akkor 18 fokra vissza állítom majd amikor még jobban elkezd kint melegedni akkor kikapcsolom a kazánon a fűtést
2017. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Amúgy ha nem lennének gyerekek akkor nekem bentre még télen is bőven elég lenne 17 fok :D
2017. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még szép, tegnapelőtt még havazott és 2 napon át el sem érte a hőmérséklet az 5 fokot. Ez téli idő, hiába van április vége. Ma viszont már 15 fok volt, nem kellett fűtenünk, bár nincs nagy meleg idebent most sem.
2017. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Az időjárás nem májusi, mi sem kapcsoltuk ki, most 22 fokon tartjuk. A főiskolában úgyis nagyon fáztam, lehetett talán 15-16 fok. Térdcsizmában, garbóban

farmerblézerben meg [link] kabátban elég volt ott figyelni. Anyuék munkahelyén se volt nagy meleg

2017. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Enyhe telet idéző időben persze, hogy bekapcsoljuk...

Március közepén már nem fűtöttünk, de most kell. 17 fokos fürdőszoba nekünk nem poén. Remekül szigetelt a ház, de akkor is fűteni kell ilyenkor, ha keveset is (párszáz wattal megy éjjelente a fürdőszobában egy olajradiátor, de egyszer még a szobámban is bekapcsoltam a hősugárzót egy órára).


Nem a naptár alapján fázik vagy nem fázik az ember...

2017. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!