Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Adott egy 50 nm bérházi...

Adott egy 50 nm bérházi lakás, gáz nincs bevezetve, ötleteket tudtok mondani mi mással lenne érdemes fűteni, ami rezsikímélő is?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 24. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, akkor maradnak az elektromos dolgok. Olajradiátor, hűtő-fűtő legkondi, elektromos radiátorok (mint pl. itt: [link]
2017. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ezek a elektromos radiátorok tűrhető áron mozognak havonta ? mármint a rezsire értem. Szigetelés rendben meg ilyenek.
2017. ápr. 25. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem ilyen fűtésem van szóval nem tudom, a fenti oldalon írnak egy csomót a méretezésről:

[link]

meg biztos van még infó a neten, csak ez volt az első oldal, amit találtam.


Szerintem beszélj pár forgalmazóval, akkor látni fogod, hogy mit mondanak. Arra figyalj még, hogy megfelelő villamos hálózat is kell ezekhez, tehát lehet, hogy kell nagyobb biztosítékot berakatnod, esetleg új vezetékeket stb. Szóval mindent figyelembe véve dönts.

2017. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BloodyHUN117 válasza:
A folyosóról bevezetett hősugárzó. :_D
2017. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Érdemes az infrafűtés lehetőségét is megnézni, nagyon ígéretes. Sokkal energiatakarékosabb, de hogy érzésre elég jó-e, nincs tapasztalatom.
2017. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tamajna válasza:
Infrapanelek termosztátokkal. Meg kell terveztetni, hogy milyen teljesítményű, hány db és hová kell elhelyezni. Nagyon egyszerűen felrakhatóak szakember által, semmi bontás, kosz, stb.
2017. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tamajna válasza:
És ha úgy alakul, el is vihető, leszerelhető, máshová felrakható.
2017. máj. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem korábban ezt ajánlották. Egy korábbi reklámukban azt olvastam, hogy kb. 10%-al olcsóbb mint gázzal fűteni.

[link]

2017. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fkiss79 válasza:

Szia!

Klímával a legolcsóbb a fűtés, főleg akkor ha H tarifa is van. Az elektromos fűtések csak napelemmel éri meg amúgy a gatyád rámegy.

2017. máj. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!