Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A 2 ELMŰ mérőhelyünből egyet...

A 2 ELMŰ mérőhelyünből egyet meg akarunk szüntetni. Mi a menete?

Figyelt kérdés
Milyen kérelmet kell benyújtani nekik? Van valamilyen költsége? Mennyi idő alatt csinálják meg?

2017. máj. 7. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfél szolgálatot,és elmondják a teendőket .
2017. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg más, aki hasznos válasszal is tud szolgálni?
2017. máj. 7. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Én utdok: hívd fel az ügyfélszolgálatot, megmondják.
2017. máj. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy azért írtam ki a kérdést, mert nem akarom az ügyfélszolgálatot hívni, ugyanis nincs kedvem másfél órát ücsörögni a telefon előtt és várni, hogy valaki jelentkezzen...
2017. máj. 8. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor írj nekik e-mailt!
2017. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Regisztrált szerelőt keress, azt hívd ki, úgyis csak az csinálhatja, az majd megmondja,neked kell-e valamit intézi, vagy ő elintézi tokkal-vonóval.

Két külön néven levő, vagy két külön tarifás mérőről beszélünk? Megszűnik az egyik fogyasztói köre, vagy összevonódik?

2017. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik a házon van, a másik melléképületen, úgy tudom ugyanazon a néven van. Megszüntetnénk a kisházét és a lakásból vinnénk oda a szuflát.
2017. máj. 8. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár megszüntetni jó lehet még bányászatra.
2017. máj. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!