Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nem használom a panellakást.28...

Nem használom a panellakást.2800-as alapdíj reális? 54 nm EON. Nem panelprogis. Hogyan lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2800/hó az sok? Szerintem nem sok azért hogy BÁRMIKOR használatba tudod venni a villanyt. Vagy leszerelteted a mérőt de az még több lesz mikor vissza akarod rakatni.
2017. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kovpet ***** válasza:
Az alapdíj annyi? Nem lehet, hogy a havi átalány annyi, a régi fogyasztás alapján?
2017. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Becsült értéknek írják, ami átalány. Nemrég vettük. Korábban kiadták. 2 főnek, akik mindig ott laktak.
2017. máj. 23. 12:48
 4/12 anonim ***** válasza:

kikötteted és akkor nincs alapdíj, ezen akkor érdemes morfondírozni ha még jó pár évig nem lesz szükség áramra mert vissza nem ingyen kötik.

Viszont neked azért ennyi az alapdíjad,de ezt te is tudod mert 2 csatlakozási pontod van, ahol csak 1 van ott értelem szerűen fele ennyi alapdíjat kell fizetni

2017. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi köze a panelprogramnak a villanyszámlához?
2017. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én semmit sem fizettem. Bejelentettem, hogy nem lakom ott. Amikor volt leolvasás, akkor talán 800 Ft-ot kellett befizetnem, de havonta nem kellett semmit sem. Szintén Eon.

Egyedül csak a fűtésnél volt alapdíj, amit mindenképpen kellett fizetni havonta, meg persze a közösköltség.

2017. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3: De te bejelentetted, hogy nem lakik ott senki sem?
2017. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jah,hogy ez nem az alapdíj hanem az átalány.... akkor bemész a szolgáltatóhoz ha veled szerződtek és havi diktálósra kéred és egyből kevesebb lesz
2017. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Nagyon hasznosak. A hidegvizet külön számolják. Ott is lehet, hogy bejelentem, hogy nem lakom ott?
2017. máj. 23. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:

9: igen, hideg víznél is lehet (legalábbis nálunk)

Csak a fűtés volt, ahol nem lehet. De ez mondjuk logikus, mert egyébként is fizetjük a nyári hónapokban is, amikor nincs fűtés, szóval azt mindig kell.

2017. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!