Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért ég ki állandóan a...

Miért ég ki állandóan a villanykörte?

Figyelt kérdés

Egy ideje mindig kiég elég hamar

de lehet hogy rossz minőségűt veszek, hol tudom megnézni azt ami ezt jelzi ill. utalhat rá, hogy tovább bírja.


Egyébként izzósat veszek.



2017. jún. 24. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél ledest. Nekem az van, márkásabnak, több év garival, szó nélkül adnak másikat.
2017. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Feszültségingadozáskor is kiég.
2017. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem az égővel van a gond.

A foglalattal lehet valami gond, meg kell nézetni.

Nekem is volt egy ilyen lámpám, kettő izzó kellett bele, kis pici modern, ráadásul elég drága is. Az egyik mindig kiégett, de csak az egyik, és mindig ugyanaz. Visszavittem oda, ahol vettem, valamit szereltek rajta és azóta jó.

2017. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ám, csakhogy ez csillárnál van
2017. jún. 25. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a vezeték nem érintkezik jól, ezért nagy ingadozások lépnek fel és tönkreteszik az izzót (ezen a ledes fényforrás sem igazán segít, bár annak kisebb a teljesítménye, de a többségnek érzékenyebb az elektronikája). Lehet, hogy a csillárban a foglalat, a kapcsoló vagy a falban valahol a vezeték nem érintkezik jól...
2017. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!