Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Üdv! Optimalizálnám a gáz és...

Kovijani kérdése:

Üdv! Optimalizálnám a gáz és villanyfelhasználásomat, a mérőórák a rendelkezésemre állnak, hol találhatnék olyan programra, amely át is számolná az adott időszakra vetített kiadnivalóimat pénzösszegben?

Figyelt kérdés
Szét"gugli"sztam a netet, de-sajnos- nem leltem ilyen kalkulátorra.
2018. jan. 8. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Excel? Csak egy csomó szorzás kell nem?
2018. jan. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Openoffice-t használok.De azért számolgathatna helyettem valaki más is, pl. az akt. szolg.
2018. jan. 8. 03:41
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Excel képes rá, csak neked is képesnek kell lenned létrehozni a megfelelő táblázatot.
2018. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Amennyi idő alatt a kérdést kiírtad,, már felkereshetted volna a víz-, gáz-, és áramszolgáltatóid honlapjait, hogy a fogyasztási volumenedhez milyen tarifa tartozik (és betehetted volna a kedvencekbe, hogy legközelebb ne kelljen keresgélni). A mérőket alkalmanként leolvasni így is úgy is le kell.

Aki meg azt a három kivonást és szorzást egy papírlapon nem képes két perc alatt elvégezni, az nem képes háztartást vezetni, optimalizálni meg pláne nem.

És megbukott érettségin matekból - akinek ez akkora feladat, hogy külön applikáció kell hozzá :-)

2018. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!