Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nálatok mennyit fogyaszt a...

Nálatok mennyit fogyaszt a gázkonvektor és mekkora házban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Na, erre a kérdésre sem fogsz olyan válasz kapni, amitől okosabb leszel!


Akkor kezdem:

Nekünk az éves gázszámlánk 80ezer Ft fűtéssel együtt, 80 m2-es lakás 4 konvektor + gáztűzhely.

Csakhogy, összesen 2 konvektor megy gyújtólángon majdnem egész nap. Csak este vagyunk itthon, összesen 1-2 órát megy 4-esen a két konvektor, éjszakára meg lecsavarjuk, mert nem szeretjük a meleget.

Főzni meg csak hétvégén főzünk, akkor sem mindig.

Segített ez neked valamit?

2018. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen segít, nagyon is sokat, minél többen válaszolnának annál objektívebb képet kaphatnék, milyen az élet konvektoros fűtés mellett.
2018. febr. 7. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

mi egy kb 10 helyiséges, kb 100 m2-es házban, szar nyílászárókkal, 4 konvektorral, havi kb 270 m3 gázt égetünk télen.

Nálam éjjel megy, többi helyiségben csak őrlángon, meg összevissza tekergetve, épp amelyikben vagyunk.

A probléma a ház mérete, vastag falak, befűthetetlen az egész.

Minap aludtam egy lakótelepi lakásban, egy kis szobában, egy pici radiátor 26 fokot csinált. Új ablakokkal.

Ott egy ilyen konvektor őrlángon, ami itt van mellettem, kb 40 fokot csinálna szerintem.

2018. febr. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi kis, 2,5 szobás házban lakunk 4 konvektor van.Ebben a hónapban 17 e ft fűtést fizettünk.Nem tudom hány köbméter.

A konvektorok 20 évesek, az egyik elromlott folyton kikapcsolt.A gázszerelő megállapította, el van hasadva a hődob. Új konvektor,plusz beszerelése 105 e ft volt kiszállással.

2018. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,ebben benne van a gáztűzhely, és napi szinten főzök.( a bojler villany)

Első, éves szinten 80 e az igen kevés...jó nektek.havonta 7000 körül átlagban az nagyon jó.

Nálunk nyáron 1-2 e, télen átlag 20-25.Most nem volt olyan hideg a telünk, szerencsére...

2018. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!