Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Pénzkérdés minden kapcsolatban...

Pénzkérdés minden kapcsolatban van ilyen probléma hogy lehetne kiküszöbölni megoldani?

Figyelt kérdés
2 Fizetésböl albérletbe vagyunk kisbabàval egyszerüen félretenni nem tudunk pénzt beosztani se... A kérdèsem inkàbb az lenne mennyit jàrtok boltba kis és nagy bevàsàrlàs mit vesztek és mennyit? Segítséget senkitöl nem kapunk!!! Ugy érzem elrontok valamit
2018. máj. 3. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Keress rá a face-n a Bravúros Beosztók csoportra, én velük tanultam meg tudatosan kezelni a pénzügyeimet.
2018. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi a bevétel összesen? Mennyi a fix kiadás? Mennyi marad kajára? Mit esztek? Olcsóbb albérletbe nem tudtok menni? Hiába írom le, hogy mi hogy csináljuk, mi nem napról napra élünk, ennek ellenére figyelem az akciókat, igyekszem tényleg azt venni, amit kell, ami kifogyott. A krumpli, rizs, tészta olcsó. Kozmetikai szerekből ne vegyél drágát, a sima dm-es samponok, tusfürdők, krémek jó minőségűek. Esetleg nem értesz valamihez, amivel otthon is tudnál kis pluszpénzt keresni? Nyelvoktatás pl? De azt sem értem, hogy ha két fizetésből vagytok, meg gondolom a GyED, hiszen kisbabát írsz, akkor mire megy el a pénz?
2018. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Mi úgy kezdtük, hogy abbahagytuk a cigit, meg ritkábban jártunk el sörözni, stb.

Hanyagoljuk a gyorséttermeket, a kaja rendelést is.

Így rengeteg pénzt meg tudtunk spórolni, amikor még nehezebben éltünk.

2018. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ne, csak a "bravúros" csoportot ne ajánld ilyenekre! :D

A kapszulás kávéfőző-szárítógép témákon kívül csak a pelenkákról, h&m és emag kuponkódokról van szó. Néha páran lefotózzák, hogy szart vettek olcsóért.

Ja meg persze a spórolós kihívás, amin szoktam röhögni. :)


Szóval ne, őket ne!

2018. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!