Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ki hogyan gazdálkodik a pénzzel?

Ki hogyan gazdálkodik a pénzzel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hogyan jut a hónap minden napjára belőle?

Nalunk úgy van, hogy kb a fizetés utáni pár nap elmegy az összes. Számlák, vásárlás. Az étel ilyesmi kitart a kövi hónapig.

Nem szoktunk felesleges dolgokat venni.

De valahogy sose érzem azt, hogy jó, hogy egyszerre veszünk meg mindent. De muszáj vagyunk mert fizetésig fogy el. Így ugye pótolgatni kell és nem az van, hogy csak 1-2 dolog fogyott.

Marad a hónapra is de az csak pár ezer forint.


Igazából ebben akadtam el, hogy pl a 40 ezer amit költünk bevásárlásra 2 felé leheseen osztani a hónapra.



2018. jún. 21. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor keveset kerestek.


Mi hetente vásárolunk, úgy 20 ezer (2 felnőtt 1 gyerek). Ebben persze nem csak a kaja van, hanem minden. Tisztálkodási szerek, mosópor...stb.


Számlákat akkor fizetjük, amikor jönnek a csekkek.

2018. jún. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:
Mennyi az annyi? Kevésből tényleg nem lehet rendesen kijönni.
2018. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt leírhatnád mennyit kerestek, és mire le fixen költeni, mert így nehéz megmondani.
2018. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!