Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kikapcsolták a villany órám....

Kikapcsolták a villany órám. Mikor kötik be újra? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma kikapcsolták az órám. Hazaértem ott várt a papír. De egy baj van, és ezt mondtam is, mikor befizetem a tartozás és a 17.400ft a visszakötésre. A postás vagy aki hozzá,. Én nem kapom meg. Sokszor már csak a felszolitolevelet kapom meg, fizettem is. Most nem kaptam semmit. És jöttek kikapcsolták. Holnap kapcsolják vissza. Remélem minél előbb. Posta, vagy elmű hiba, H nem kapok csekket? Köszönöm szépen a segítséget.
2018. jún. 28. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lőtéri kutyát se érdekli ki miatt nem kapod meg. Ha nem érkezik meg neked kell másikat kérned.

Vagy van internetes "Ügyfélkapu" is, ott láthat az egyenlegedet (be is fizetheted kártyával).

2018. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldik a felszólítót, tömegesen csinálják ezt.

Én megtámadtam a kézbesítési vélelmet és a Fogyasztóvédelem kivizsgálta, és azt találta, hogy nem küldték ki a levelet szándékosan.

Megbüntették az ELMŰ-t, és nekem kötbért kellett fizessenek.

Az első, hogy tegyél panaszt a postán, majd az ELMŰ-nél. Az ELMŰ írásbeli válaszával tudsz menni a Fogyasztóvédelemhez.

2018. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem a visszakapcsolási díj befizetése után pár órán belül visszakapcsolták mind a 2x.
2018. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van interneted, akkor online láthatod a számlákat, és neten be is fizetheted.

A mai világban még a csekkekre vársz?

A kikötéssel az a gond, hogy ha úgy itéli meg a szerelő hogy ócska vezetékeid vannak, akkor megteheti hogy vissza sem köti....

Amíg ki nem cseréled a vezetékeket.

2018. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs,a szerelő csak a bekötési vezetéket itélheti gyengének

az óra alá felrakott kismegszakitó értékéhez képest.

A lakás belső szereléséhez semmi köze .

A belső rendszert olyankor szokták vizsgálni az erre hívatottak,amikor gyanús áram vételezés állhat fenn .

Ilyen pedig létezik,hogy a posta nem kézbesiti a csekket,de egyéb számlákat,leveleket sem .Ez nálunk is többször megesett már,a szomszéd p,ládája dobja,aki viszont csak ritkán ellenőrzi,mert nem itt lakik.

Többször tettünk panaszt a postánál,a válasz az volt,felhívjuk a kézbesitők figyelmét az pontos munka végzésre .Mivel itt a városban gyakran cserélődnek a kézbesítők,ez nem sokat változott.

Bár banki közüzemi fizetések vannak,de az elszámolások postán érkeznek,ha érkeznek .A neten sem lehet mindent megoldani .

2018. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Csekk, posta.... mint a múlt században?

Elektronikus számla, internetes fizetés? Ez fel sem merült?

Érdekes módon bő 20 éve vagyok ELMŰ és FŐGÁZ ügyfél (most már valami nemzeti... akármi mind a kettő, de nem vagyok hajlandó megtanulni), egyszer nem kapcsolták ki, zárták el egyiket sem.

Nem csoda, hogy a kényelmetlen, macerás fizetési módokat használó ügyfelekre próbálnak nyomást gyakorolni.

2018. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!