Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha nincs bankszámlám és az...

Ha nincs bankszámlám és az elszámoló számla óra leolvasás után mínuszos lett akkor kiküldi a pénzt postán vagy mivan ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. aug. 20. 14:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az eonról van szó.
2018. aug. 20. 14:42
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Általában nem adnak vissza pénzt, egyik szolgáltató sem. Legfeljebb külön kérésre. Helyette levonják a következő számlából (vagy számlákból, ha akkora összegről van szó).
2018. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem adnak vissza 16 000 ft jár vissza és amíg volt számlám vissza utalták mindig ha ilyen volt. Most viszont nincs bankszámlám.
2018. aug. 20. 14:55
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor hívd fel őket holnap. De akkor is az az általános, hogy a következő számlából/számlákból levonják a túlfizetést.
2018. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha az lenne az általános akkor eddig sem kaptam volna vissza pénzt. Mindig visszafizették pedig nem kértem.
2018. aug. 20. 15:06
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Visszakapod postán a címedre. Én is így kaptam vissza.

Kérdés, hogy tudják e, hogy már nem él a bankszámlád, mert ha nem szóltál nekik, akkor odautalják és vándorolni fog a pénzed.

2018. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amikor megszüntettem rögtön bementem az eonhoz és szoltam nekik erre az volt a válaszuk hogy rendben nincs semmi teendőm. Aztán most azt írták emailbe hogy adjam meg a bankszámlaszámom hogy áttudják utalni a pénzt. Pedig már szoltam nekik hogy nincs. Ilyenkor mivan?
2018. aug. 20. 15:19
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#7

Válaszolsz nekik, hogy NINCS számlád, és a lakcímedre kéred.

2018. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne ha felhívnád őket holnap. Onnantól megtudod beszélni a teendőket; címre utalás, jóváírás.
2018. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Ha on~line intézed a dolgaidat,a tavasz óta nyilatkoznod kellett volna,hogy a szolgáltató mit tegyen a túlfizetéssel!

-Visszautalja bankszámlára

-visszautalja postai úton

-Tartsa bent...és a következő számlá(k)ból levonásra kerüljön.


Nyilatkoztál anno? Mit?

Mi így jártunk...megszűnt a bankszámla,de ugye az volt nyilatkozva,hogy bankszámlára...

2x próbálták visszautalni,de a bank visszadobta.Nem küldték vissza postán,nem vonták a következő számlából,mert nem úgy nyilatkoztam.


Mindenképp menj be,ez személyes ügyintézés lesz már!

2018. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!