Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Lakókocsisok mennyiből jöttök...

Lakókocsisok mennyiből jöttök ki egy hónapra?

Figyelt kérdés

Főleg azok vàlasza èrdekel akikntèlen nyáron benne èlnek.

Mit hogy oldanak meg ès mennyibe van pl havonta tèlen a gáz a fűtèsre? Szigetelve van e pluszba stB..?

Tömbházba nem akarok menni,venni akarok egy kicsi kertet egy szigetelt lakókocsit napkollektorral ès napkollektoros akumlátort,ezèrt èrdekelne mi mennyibe jön ki havonta :)



2018. aug. 21. 20:03
 1/9 anonim válasza:
Nekem már van egy lakókocsim tető alatt terasszal árammal gáz is van de a szigeteléssel gondok lesznek az tuti
2018. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem elég ha körbe szigeteled hanem alulról én bentről szeretném alul tartósabb gondolom de a teteét is szigetelni kell és az összes ablakot lecserélni elötte mert a részleges szigetelés pénzkidobás a teljesköű meg drága
2018. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Árat mèg mindig nem írtatok :)
2018. aug. 26. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is lakókocsit akarok venni, plusz egy telket. Szigetelést úgy akarom megoldani, hogy beépitem falakkal, majd kintről szigetelem. Szerintem tutira meg lehet oldani a fa tüzelést, csak át kell hozzá alakítani a lakókocsit. Kivezetést kell csinálni a csőnek.
2018. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha Akkumlátort veszel a napelemhez, akkor ne indító akkut vegyél ami az autókba van, hanem kizárólagosan munka akkumlátort, ez hosszabb ideig tudja tartani az adott kapacitást ami benne van. Egyébként úgy tervezem míg építkezek, addig be lesz kötve az áram. De ha megvannak a napelem táblák, töltés vezérlő, kisebb inverter, akkor köttetem ki. Nekem ez az elképzelésem, nem akarom dobálni ki az albérletre a pénzt, és önellátásba akarok kezdeni.
2018. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Próbáltàtok ezt?


De mèg mindig nem válaszoltatok hogy mennyibe jönnètek ki így?? :D

2018. aug. 27. 13:05
 7/9 anonim válasza:
Változó sokmindentől függ de ne aggódj szinte semmi az egész
2018. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amennyiből leszigeteled és kicseréled az ablakokat, annyiból egy faházat simán felépítésű szigetelés, rendes ablakokkal, ajtókkal.

Csak az gondolja azt hogy lehet benne télen lakni, aki még nyáron sem próbálta.

Egy vacak müanyag kasztni az egész, ahová ráadásul az egerek is ki-be járkálnak.

Én laktam már lakókocsiban, nyáron meleg, télen hideg...

2018. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót...

A sok "buta" ember milliókat költ házszigetelésre, nyílászárócserére, meg kondenzációs kazánra stb...

amikor -a videó alapján- egy-két teamécsessel is ki lehet fűteni egy két centi vastagságú, szigeteletlen lakókocsit.

Szép mese!

2018. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!