Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Érdemes lakásbiztositást...

Érdemes lakásbiztositást kötni? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban milyen biztosításra gondolsz?


Ingatlanra kell biztosítás! Annyi minden történhet... A hírekben amikor mondják kit milyen káreset ért mindig fogom a fejem amikor elmondják, hogy nem volt biztosítás... Nem tudják hogyan tovább...


Lakásnál pl. szinte mindenki leázik ( vagy leáztat) egyszer az életben.. Törött ablak, tűzeset stb.


Ingóságokra viszont még nem kötöttem.. De mostanában már azon is gondolkodtam..

2018. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen köss! Akármi történhet. Akár egy kis beázás, csőtörés, ablaktörés, fizet a biztosító.
2018. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Mindenképp érdemes egy korrekt biztosítót keresni. Hozzánk egyszer betörtek, az aranyon és a kp-n kívül mindent kifizettek, még a kitört szekrényajtót is. Utólag tudtam meg, hogy az ékszerre és a kp-ra külön biztosítás kell.
2018. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Biztosítás nélkül nagyon rizikós ingatlant birtokolni.

Elmesélek valamit. Hat éve a nejemmel kimentünk németbe kalandot látni. A házunka kiadtuk bérbe, hogy ne álljon üresen. A bérlő, és a hivatalos ügyekkel megbízott barátunk összeveszett, így a biztosító jelzése, miszerint fedezethiány miatt meg akarják szüntetni a kockázatviselést, nem lett felbontva. Időközben leégett a ház (a bérlő nagyüzemi baromfikeltetésre használta) és a biztosító (jogosan) megtartotta a pénzt.

Iszonyatos veszteséget könyvelhettünk el. A ház még hagyján, de MINDEN feleslegesnek vélt limlom akkor érezteti legjobban a hiányát, amikor elveszíted.

2018. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!