Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha a kikapcsolási értesítő...

Ha a kikapcsolási értesítő megérkezése után fizettem, akkor is kikapcsolhatják a gázt?

Figyelt kérdés
Kérem, nyugtassatok meg.

2019. febr. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy kikapcsolhatják, a folyamat már elindult. Ha majd utólag igazolod hogy már nincs tartozásod akkor visszakapcsolnak, és megtanulod hogy fizetni időben kell.
2019. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Legyél otthon mindíg. Aztán ha jönnek lebegtesd a csekket akkor nem kötik ki.
2019. febr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el azt az értesítőt még 1x!

Oda van írva,hogy pl.02.18.-tól élnek a kikapcsolás jogával.

Ettől a naptól kezdve általában 1~2 nap múlva mennek.


Ha ki van fizetve,attól függ,hogyan. Ha csekk,az a "legrosszabb",mivel 3~4 nap,mire beér a pénz,és az egész átmegy a rendszeren. Ilyenkor a csekk széllel be kell menni az ügyfélszolgálatra.(vagy elfaxolni)


Mivel a kikapcsolósok külsősök,SEMMI közük hozzá,tehát nekik hiába mutogatod,hogy be van fizetve.

2019. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem levő válaszolók nem mondják jól. Egyszer megjelent két fiatalember az ajtómban, hogy sajnos jöttek kikapcsolni a gázt. Mondtam nekik, hogy 2 napja befizettem bankkártyával a számlákat. Beléptem a főgáz oldalára, megmutattam a befizetett tételeket. Mondták hogy rendben, akkor elnézést kérnek, további szép napot.
2019. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első: "megtanulod befizetni időben".. látszik, hogy még sokféle élethelyzetben nem voltál, de nem baj, örülj neki :) más felett pálcát törni a legkönnyebb. nem kívánom, hogy tapasztald meg, de azt igen, hogy maradj csöndben.
2019. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!