Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha elköltözöm otthonról,...

Ha elköltözöm otthonról, albérlet/saját lakás, onnantól nekem kell fizessem a rezsit állandóan életem végéig?

Figyelt kérdés

Szóval nem lehetek munkanéllüli sohasem? Mindig dolgoznom kell?

Mivan hogyha munkanélküli leszek?

Engem ez nagyon nyomaszt!



2019. máj. 22. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos utána is, mert a sírhely sem lesz ingyen.
2019. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez csak engem nyomaszt?

Idegesít?

Nem a munkával van a bajom, hanem ezzel az állandó fizetési kötelezettséggel! :-(

2019. máj. 22. 16:28
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Miért mit gondoltál ki fogja fizetni? A Jóisten? Otthon a szomszédok fizették a ti számlátokat?
2019. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
79%

Én 24 éves vagyok és még mindig a szüleimmel lakom ebben nincs semmi.

L

2019. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Üdvözlet a való világban!

Ki az isten fizetné ki helyetted? Meg a kaját meg mindent?

Maximum ha gyönyörű nő/ nagyon jó pasi vagy és jó a gyomrod, akkor valaki eltarthat, de azért is meg kell dolgozni rendesen...

Ha munkanélküli leszel: az szívás.

2019. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne, hogy nem kötelező. Legalábbis nem mind. Az igényeid formálják meg a rezsit is
2019. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kispajtas, megis mire szamitottal? Hogy valaki ingyen ad neked aramot, vizet, gazt? Ingyen viszi el a szemetedet? Ingyen kapsz a boltban is mindent, amit mas megtermelt es odaszallitott a szad ele, hogy belapatolhasd?


Na eddig a komoly valasz.


Balazska, nem unod meg?

2019. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kell annyi tartalékot összespórolni, hogy abból 3-6 hónapig fenn tud tartani magad, ha nehezen is (igen, tudom, mondani könnyű). Amennyire tudom, biztosítást is lehet kötni pl. munkanélküliség esetére.
2019. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz munkanélküli, legfeljebb kikapcsolják a villanyt, elzárják a vizet-gázt aztán a végrehajtó rádrúgja az ajtót 20rendőrrel...isten hozott a valóságban.
2019. máj. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül, vannak azért még lehetőségek:

- gyűjtesz tartalékot, akkor pénzügyi szempontból lehetsz munkanélküli x hónapig anélkül, hogy utcára kerülnél

- találsz valakit, aki eltart (bizonyos ellenszolgáltatásokért cserébe általában)

- olyan házat veszel vagy építesz, ami "önellátó", nincs rezsije

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!