Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Fővárosi vízművek diktálási...

Fővárosi vízművek diktálási időszak?

Figyelt kérdés
Most akartam diktálni erre azt mondja az automata, meg az online felület is, hogy szeptemberben van a következő diktálási időszak. Nem rég óta lakom itt, eddig egyszer diktáltam egy hónapja és úgy tudtam minden hónapban kell. Ez most mia fene? Átállították mindenkinek negyedévesre vagy valószinüleg eddig is ez volt..? Nem távfűtéses lakás!

2019. jún. 9. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

két havonta van úgy tudom, illetve van az éves kötelező leolvasási időszak, amikor kijön az ember lefotózza az órát és olyankor nem kell diktálni.


Mondjuk januárban és márciusban diktálsz, májusban jön az ember ellenőrizni, majd megint júliusban.


De elvileg kiírja az online felület és e-mailt is küld a diktálási időszak előtt. Legalább is távfűtésnél, tudom neked nem az van.

2019. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
így is van pontosan, ahogy írod, köszi!!!
2019. jún. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!