Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok helyen miért nem adják ki...

Sok helyen miért nem adják ki az óvszert 18 év alattiaknak?

Figyelt kérdés

Meglehetősen bizar, de már olyan helyen is voltam 20 évesen hogy a hívő boltos néni nem adta oda az óvszert mert nem voltunk házasok..


De tényleg sok helyen az miért jó hogy 18 év alatt nem adják ki? Értem én hogy szaporodjon a nép, meg kell a munkás, de így a legtöbbnek szakmája se lesz mert hamarabb felcsinálják, egyre több helyen tapasztalom hogy kiskorúaknak nem adják ki, bezzeg a piát cigit 14 évesen kiviszed..


2019. szept. 21. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem hallottam ilyenről, de hát ha nem akar eladni, hát nem fog.

Tesco, DM, Spar... Kínálat azért van, szerencsére

2019. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezi őket semmi erre


Oda kell menni vásárolni ahol szükség van a pénzedre éa megköszönik

2019. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell határozottan mondani, hogy mutassa be azt a hivatalos iratot ami ezt tiltja.
2019. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Álszemérmes idiotizmus!

Norvégiában alkoholt és cigarettát szinte lehetetlen kiskorúnak vásárolnia, de a tinik úgy veszik a boltokban az óvszert, mint ha cukrot vennének.

És ezt mindenki teljesen megszokottan szemléli, nincs semmi beszólás: természetes, hogy a fiatalok (felelősséggel) szexelnek!

2019. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!