Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Statisztikai egyéb kutató...

Statisztikai egyéb kutató intézetekkel kinek milyen gyakorlati ėlménye van?

Figyelt kérdés
Elmondon utána a mienket ....
2019. okt. 3. 17:02
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Egyszer sétált az utcán egy nő és beszólt az udvarba hogy közvéleménykutató és kérdezhetne egy párat. Persze mondtam. Na az a pár kérdés egy vastagabb nagy füzet volt. Felénél jártunk mikor szóltam fejezzük be nem érek rá. Másik időpontban folytattuk. Akkor tényleg nem értem rá. Utána évekig telefonon hívott hogy változott e valami. Ennyi volt. Egy idő után meguntam nem vettem fel. Már nem is hív.
2019. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy 20 éve egyszer lakáson kerestek meg és személyes kérdezéssel gyűjtöttek adatokat vásárlási szokásokról, pártpreferenciáról, egyebekről. persze nem egyszerre hanem sorban, külön a témákat véve. Gondolom ha már valakit otthon találtak akkor azzal több megbízás alapján is megcsinálták.

Telefonon többször kerestek azóta, egyszer volt csak politikai kérdés, a többi mosóporokról, reklámokról szólt. Még szintén régen egyszer részt vettem a média "fogyasztásról" szóló felmérésben, azt többet nem vállalnám el, egy héten keresztül kellett írni hogy mikor mit néztem, hallgattam (tv, rádió) és mennyi ideig. Ilyen médiás felmérés is volt egyszer egy rövidebb telefonon. Próbáltak többször kérdezgetni utazási szokásokról, de azt nem szoktam megválaszolni.

Rendszeresen előugranak kérdőívek a neten is amikor valamelyik médiaoldalon vagyok, azokat soha nem töltöm ki.

Sokszor hallom hogy mások nem hiszik el hogy valósak az ilyen statisztikák, de ez csak azért van mert ők nem álltak szóba soha olyannal aki kikérdezte volna őket.

2019. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez fura lesz . Szóval 12 eve felhívott egy nyilt számról egy bige hogy fogadnánk e munkatarukat ksh cégek stb megbízásábôl , igen oké kedden 10 kor . Egy normális 50es nő jött ki , vastag mappa kartonok stb .Ezer kérdés sok téma vallás kultúra stex hobby . Bő 1 óra utan hívta valaki elnéz3st kért k8ment az előtérbe egyeztettek sokáig percekig . Közben megnézem a mappát mik lesznek mennyi kérd3s , ekkor láttam hogy a másik szembeni oldalakon NEM PUBLIKUS PROTOKOLL felírattal ezek szerepeltek - Miként vannak felöltözve, hány db milyen értékű autó parkol az udvarban , drága e a mobiljuk , sz3f dråga festm3ny van e a falon , mennyit erhet a ház , alkoholisták lehetnek , hazudnak e a válaszokra , milyen reakciókat adnak , iq szerint hova sorolod be őket .... Na itt akkor vége , elkezdtem én kamutelefonozni hogy akkor mennünk kell ő sietett elköszönt hogy majd keresnek folytatás miatt . A szamokat letiltottuk . Se a neten sehol c3geknél sem adok ki semmit .
2019. okt. 3. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Feljelentést kellett volna tenned, jó hogy elküldted.

Valószínűleg nem közvéleménykutató volt hanem egy bűnbandának nézett körül és mérte fel a terepet.

Nagyon sok emberhez így jutnak be - meg más mesékkel - hogy feltérképezhessék a lehetséges szajrét.

2019. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem , igazolvanya is volt 3s adott papírt tqj3koztatót pecsettel stb . Meg az ismerős evek óta unalmában beengedte őket és egyik regebbi kikerdező Ksh alá dolgozik hivatalosan és egy csoport . Másrészt a csaló nem hivatalos kifejezėsket ìr a szimatolónak útmutatásként ....
2019. okt. 4. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!